16:08 9 березня 2022 р.
У мережі поширюють чутки, начебто центр на «Арені Львів» поселяє людей з постраждалих регіонів лише на 72 години.
Мовляв, далі вони повинні самі знайти собі житло. Але, як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, це не так, пише Dailylviv.com:
Центр працює за двома напрямами, залежно від потреб людей:
тимчасово поселяє тих, хто прямує за кордон, зупиняється у родичів та знайомих, чи вирішив самостійно знайти собі помешкання. Буває, люди прибувають на вокзал пізно ввечері чи вночі, тож ми допомагаємо їм з ночівлею у Львові та околицях.
На довготривалий термін поселяє тих, хто вирішує залишитися на Львівщині, але не має де жити. Скеровуємо людей у державні і комунальні заклади – санаторії, гуртожитки, школи, дитсадки. Здебільшого це Борислав, Дрогобич, Червоноград.
«На цей момент маємо майже 20 тисяч вільних місць. 101 тисяча – зайняті. На щастя, почали працювати зелені коридори для порятунку людей. Тож потрібно ще більше місць, де ми можемо прихистити наших земляків», - сказав Максим Козицький.
Він також звернувся до керівників громад з проханням провести на своїх територіях інвентаризацію об’єктів, де можна за лічені дні створити умови для проживання вимушених переселенців.
Нагадуємо, що існує сайт «Прихисток» https://prykhystok.in.ua /, де можна розмістити оголошення про вільні місця у вашій оселі.
Львівська Політехніка прихищає вимушено переміщених осіб, багато з яких шукають у Львові роботу
Діти ВПО можуть отримати планові щеплення у львівських поліклініка
На Львівщині повідомили, скільки військовозобов’язаних переселенців стало на облік
Львову потрібні мобільні центри для тимчасового перебування ВПО