29 іноземних авіакомпаній виконують польоти в Україну з 34 країн світу

14:03 13 лютого 2022 р.

Фото до новини

Інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності.

Небо над Україною залишається відкритим, держава працює над попередженням ризиків для авіаперевізників. Про це заявило Міністерство інфраструктури України, пише Dailylviv.com.

Інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності. Закриття авіапростору є суверенним правом України, такого рішення Київ не ухвалював. 

Сьогодні у Мінінфраструктури відбулася робоча нарада за участі керівництва Офісу Президента України, Державної авіаційної служби України, ДП «Украерорух», ДП МА «Бориспіль» та українських авіакомпаній щодо ситуації на ринку авіаперевезень. За результатами наради було напрацьовано рішення для запобігання подальшому загостренню ситуації. 

Більшість авіакомпаній продовжують операційну діяльність без жодних обмежень. Зокрема, наразі 29 іноземних авіакомпаній виконують польоти з 34 країн світу.

У деяких перевізників виникають складнощі, пов’язані з коливаннями на ринках страхування. Зі свого боку держава готова підтримати авіаперевізників і планує надати додаткові фінансові гарантії для підтримки авіаринку. Наразі проводяться консультації з міжнародними партнерами та готуються відповідні рішення уряду.

«Ринки страхових послуг, так само як і ринки капіталу, є вразливими до інформаційного поля. Очікуємо, що вже найближчим часом ситуація стабілізується. Для цього Уряд, Офіс Президента та наші міжнародні партнери напрацьовують спільні рішення. У разі потреби, держава забезпечить повернення усіх громадян України з-за кордону» – прокоментував Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Літак з Португалії до Києва приземлився у Кишиневі

Авіакомпанії призупиняють цивільні авіарейси в Україну, - нардеп

Неподалік Ряшева у Польщі приземлилися близько 1700 американських десантників: буде ще 3 тисячі

Великий розвідувальний літак США, який летів у напрямку Львова, ліг на зворотний курс

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів