Збірна України зіграла однаково з двома Ф-командами

00:05 29 березня 2021 р.

Збірна України з футболу зіграла внічию у матчі другого туру відбірного турніру чемпіонату світу проти команди Фінляндії. Так само як і у першому матчі з Францією.

Підопічні головного тренера української збірної Андрія Шевченка забили на 80-й хвилині – простріл Олександра Караваєва завершився голом Жуніора Мораєса.

А на 89-й хвилині заробив червону картку і пенальті Віталій Миколенко. Цей штрафний заробив і реалізував лідер фінської збірної Теему Пуккі, пише Dailylviv.

Рахунок у підсумку - 1:1. Нагадаємо, що у першому матчі збірна Україна у гостях зіграла 1:1 зі збірною Франції.

У групі D в другому матчі команда Франції на виїзді перемогла збірну Казахстану – 2:0.

Французи мають 4 очків і очолили групу D, українці і фіни мають по 2, одне очко – у боснійців, жодного балу – у команди Казахстану.

Наступний поєдинок збірна України проведе 31 березня в Києві. Суперником буде збірна Казахстану.