Рух програв Динамо у Києві

20:20 21 березня 2021 р.

НСК «Олімпійський» приймав ці команди у матчі без глядачів.

Про це повідомляє сайт  ФК "Рух", пише Dailylviv.

Чемпіонат України. Favbet ліга. 19 тур. «Динамо» (Київ) - «Рух» (Львів)  3:0 (0:0).

21 березня 2021 року. Київ, НСК «Олімпійський». Без  глядачів.

Голи: Караваєв, 59, 90+1, Сідклей, 86.

Нереалізований пенальті: Де Пена, 10 (воротар).

Попередження: Карасюк, 10, Борячук, 19, Бойчук, 54.

«Рух» (Львів): Бандура, Білий, Стаменковіч, Зец, Мисик, Федорчук, Карасюк (Мартинюк, 46), Притула (Сич, 68), Бойчук, Климчук (Кондраков, 84), Борячук (Кухаревич, 46).

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко, Сидорчук (К), Шапаренко, Буяльський, Родрігес, де Пена, Супряга.

Старший тренер «Руху» Олександр Грицай підбив підсумки зустрічі з київським «Динамо» в рамках 19-го туру Favbet Ліги (0:3).

- Вітаю «Динамо» з перемогою. У першому таймі ми вдало захищалися, але прикра помилка у другому таймі зламала нашу гру. А стосовно третього м’яча навіть коментувати нічого… Центральний захисник добігає до нашого воротаря та виходить віч-на-віч – такого не може бути.

Але хочеться підбадьорити наших хлопців, вони – молодці, здійснили достатньо бігової роботи, тактично перебудовувалися, намагалися в першому таймі грати компактно. Але рахунок не на нашу користь. «Динамо» заслуговує на перемогу.

Львів переміг Шахтар у Харкові

До теми

17:15 11 травня 2022 р.

Футболіст львівського Руху продає з аукціону золоту медаль

23-річний випускник Львівського фахового коледжу спорту, захисник футбольного клубу «Рух» Олег Веремієнко передав на благодійний аукціон медаль переможця чемпіонату світу U-20 з футболу.

Рубрика: Спорт