Забив гол і був вилучений з поля: герой матчу у Львові

18:16 30 жовтня 2022 р.

У матчі 10-го туру української Прем’єр-ліги ФК «Львів» зіграв внічию з харківським «Металістом».

Про це пише Dailylviv.com за матеріалами сайтів ФК "Львів" і ФК "Металіст".

Голи: Ременяк, 78 — Прядун, 9

Попередження: Муравський, 48, Грисьо, 66, Вовкун, 90+5 — Прядун, 38 (за гру рукою), Підлепенець, 83

Вилучення: Прядун, 62 (друга жовта картка)

«Львів»: Олександр Ілющенков — Назарій Муравський, Олександр Васильєв, Роман Никитюк (Віталій Михайлів, 65), Артем Мильченко, Борис Крушинський (Андрій Якимів, 86), Богдан Мишенко, Максим Грисьо, Павло Полегенько, Владислав Бугай, Назарій Нич (Артур Ременяк, 75)

Запасні: Іван Пономаренко, Артем Вовкун, Максим Сасовський, Михайло Шишка, Тарас Михавко, Владислав Мендрук

Головний тренер — Дулуб Олег

«Металіст»: Орест Костик — Олександр Каплієнко, Богдан Порох, Олександр Мизюк, Володимир Шопін (Єгор Клименчук, 83) — Ігор Чайковський (Сергій Панасенко, 55), Вячеслав Танковський, Єгор Демченко, Єгор Картушов (Дмитро Коркішко, 75), Євген Підлепенець — Максим Прядун

Запасні: Мирослав Зновенко, Алекс Чідомере, Євгеній Рязанцев, Богдан Порох, Дмитро Шамич, Микола Ярош

В.о. головного тренера — Олег Ратій

На 9-й хвилині харків'янин Прядун влучним ударом головою перед воротарським майданчиком завершив подачу Чайковського з кутового на правому фланзі - 0:1. На 38-й хвилині Прядун завадив рукою львів'янам подати м'яч зі штрафного і одержав першу жовту картку. На 61-й хвилині під час подачі зі штрафного з правого флангу на дальній кут воротарського майданчика Прядун симулював падіння заради пенальті, за що одержав другу жовту картку і був за це вилучений з поля. На 78-й хвилині львів'янин Ременяк, перебуваючи в центрі штрафного майданчика, в дотик перевів у ворота харків'ян передачу з лівого флангу від Полегенька - 1:1.