Уродженець Сколівщини Василь Кравчук виборов срібло на етапі Кубка світу

19:43 13 грудня 2022 р.

Сьогодні уродженець Сколівщини парабіатлоніст Василь Кравчук виборов друге місце на дистанції 12.5 км з біатлону.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

У Фінському місті Вуокатті триває етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону. Сьогодні уродженець Сколівщини Василь Кравчук виборов друге місце на дистанції 12.5 км з біатлону.

Як розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, Василь Кравчук займається фізичною активністю з дитинства, однак через аварію опинився в кріслі колісному та перейшов в спорт людей з інвалідністю. Біатлон Василь опановує у Львівському регіональному центрі спорту людей з інвалідністю «Інваспорт».

Серед здобутків Василя — золото Паралімпійських Ігор у Пекіні, медалі чемпіонатів Європи та світу. Він є майстром спорту України міжнародного класу.

На змаганнях також виступає ще один представник Львівщини, Павло Баль. Етап кубка світу триватиме до 19 грудня, тож попереду спортсмени матимуть ще шанси на медалі.

Кравчук і Баль зі Львівщини здобули путівки на зимові паралімпійські ігри в Китаї

Дві золоті - Баля і срібна - Кравчука: львів'яни на чемпіонаті світу