Сьогодні ФК Рух уклав угоду зі стадіоном Арена Львів: подробиці про вартість і журналістів

16:12 19 липня 2021 р.

Фото до новини

У мерії підписали меморандум про співпрацю між львівськими футбольними клубами, двома стадіонами та містом.

Сьогодні ФК «Рух» підписав угоду зі стадіоном «Арена Львів», відтак проведення матчів УПЛ відбуватиметься у нашому місті. Також сьогодні у стінах мерії відбулося підписання меморандуму про співпрацю між трьома ключовими футбольними клубами Львова, двома стадіонами, Федерацією футболу України та Львівської міською радою.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Сьогодні справді важливий день, бо за одним круглим столом зібралися три футбольні клуби, два футбольні стадіони, Федерація футболу України та Львівська міська рада. Ми досягли домовленості щодо підписання меморандуму між усіма сторонами. Цей меморандум визначає єдиний вектор розвитку футболу в нашому місті. Ми маємо одні цілі і чітко рухаємось вперед», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Ключовими елементами меморандуму є спільне використання і розвиток футбольної інфраструктури, розвиток «Арени Львів» та стадіону «Україна» тощо.

Сайт ФК "Рух" повідомив про цю подію так: "У ході складних перемовин між футбольним клубом «Рух» та керівництвом «Арени Львів» нам вдалось досягти компромісу та підписати угоду на умовах, вигідних для клубу. 

За кожен матч на «Арені Львів» «Рух» платитиме 210 000 грн. Оплата підігріву відбуватиметься на умовах нашого клубу. Увімкнення підігріву на стадіоні відбуватиметься лише за згодою клубу. На це «Рух» був готовий піти із самого початку.

Дякуємо за допомогу у вирішенні цього питання і досягненні перемоги: міністру спорту Вадиму Гутцайту, голові ЛОДА Максиму Козицькому, міському голові Андрію Садовому, секретарю Львівської міськради Маркіяну Лопачаку, депутатським корпусам львівської міської та обласної рад та голові Львівської асоціації футболу Олександру Шевченку. Також окрема велика подяка вболівальникам «Руху», які підтримували нас у цей непростий період, та справедливим журналістам, які гідно виконують свій обов’язок в інформуванні суспільства та справедливо висвітлювали усі події, пов’язані з нашим клубом. А тим «акулам пера», які продаються за 30 срібняків – сором та ганьба. Справедливість завжди буде вище ваших недоматеріалів.  Футбольний клуб «Рух» спільно зі своїми партнерами та Львівською міською радою надалі зробить усе можливе, аби стадіону «Україна» повернули 3-ю категорію". 

Руху зі Львова не дозволять грати свої домашні матчі на стадіоні в Києві: він - не Шахтар з Донецька

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини