Львів удома програв команді з останнього місця

23:06 11 вересня 2022 р.

Київське «Динамо» перемогло ФК «Львів» і пішло з останнього місця в УПЛ.

11 вересня у Львові у матчі 4-го туру Української Прем'єр-ліги київське «Динамо» виграло у ФК «Львів» (1:0), пише Dailylviv.com.

Команди вийшли на поле в футболках в пам’ять про тренера ДЮФШ ФК “Львів” Дмитра Фіалки, який загинув виконуючи бойове завдання 1-го вересня на фронті. Також футболісти разом зі суддівською бригадою розгорнули банер із зображенням Дмитра Фіалки з написом “Герої не вмирають, Слава Героям” і банер “Ми однієї сміливості”.

Єдиний м’яч у грі записав на свій рахунок півзахисник “Динамо” Віталій Буяльський. На 32-й хвилині Сидорчук з центру поля зробив передачу на Гармаша, який переправив м'яч на правий фланг, звідки Циганков, увійшовши до штрафного, віддав пас на Буяльського – і Віталій у дотик пробив влучно в нижній кут – 1:0.

Команда Мірчі Луческу набрала перші очки у сезоні і перервала серію з 5 програних матчів поспіль.

4-й тур УПЛ. Динамо – Львів – 1:0

Гол: Буяльський, 32