Друга поразка Руху на виїзді: тепер у Полтаві

22:19 1 серпня 2021 р.

Перервався і гольовий клубний рекордний серіал «Руху» в УПЛ тривалістю у 6 ігор (11 голів).

Головний тренер «Руху» Іван Федик  після поразки в минулому турі вніс суттєві зміни до стартового складу. Замість Мисика, Гагуна, Федорчука, Борячука і Кухарука на поле вийшли Сич, Лях, Кузик, Притула і Карасюк. Щодо складу полтавчан, то порівняно з матчем першого туру, замість Яворського у гру вступив Челядін. Про це повідомляє Sport.ua, пише Dailylviv.

Під кінець першого тайму підопічні Юрія Максимова відкрили рахунок. Бандура парирував удар Кане, м’яч відскочив до Скляра, який у падінні свого шансу не втратив.

Під час перерви Іван Федик зробив потрійну заміну, і в складі «Руху» дебютував Оріховський, для якого це вже 5-й клуб в УПЛ. У другому таймі полтавчани зуміли скористатись помилкою в обороні «Руха». Спочатку помилився Білий, а Бандура, залишивши ворота, невдало вибив м’яч, і Степанюк у падінні пробив під поперечину, забивши свій 15-й гол в УПЛ.

«Ворскла» здобула свою першу перемогу в новому чемпіонаті. Завершився пропускний серіал полтавчан, який тривав в УПЛ 8 матчів (17 голів). Також перервався і гольовий клубний рекордний серіал «Руху» в УПЛ довжиною у 6 ігор (11 голів).

Українська Прем'єр-ліга. 2 тур.

«Ворскла» - «Рух» - 2:0.

Голи: Скляр, 42, Степанюк, 62.

Попередження: Скляр, 21 - Мартинюк, 21, Білий, 57, Дідик, 67.

«Ворскла»: Різник, Пердута, Якубу, Скляр, Тілль (Луїзао, 83), Степанюк (Кравчук, 90+2), Тамм, Чеснаков, Пуцлін (Вакула, 79), Челядін, Кане (Пешич, 84).

«Рух»: Бандура, Сич (Альваренга, 46), Білий, Дідик, Лях, Мартинюк, Карасюк (Оріховський, 46), Притула (Федорчук, 46), О. Кузик (Кондраков, 73), Бойчук, Климчук (Борячук, 63).

Арбітр: Євген Арановський (Київ).

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Після двох матчів "Рух" не має очок, а різниця м'ячів - 1:4.

Наступний матч "Рух" зіграє 7 серпня у Львові з рівненським "Вересом", який сьогодні програв київському "Динамо" - 0:4.

В УПЛ лідирують "Шахтар" і "Десна" - по 6 очок після 2-х матчів. У "Динамо" - 3 очки після одного матчу.

"Львів" набрав одне очко і перебуває на 11 місці. "Рух" на передостанньому - 15-му місці.

Рух зазнав поразки у дебютному матчі в Харкові - першої за вісім офіційних матчів (відео голів)

П'ятий матч Руху і Металіста-1925: перший у прем'єр-лізі