У Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

14:00 3 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва «JICA» в Україні – Такаі Кавано.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Такаі Кавано, за його словами, дуже зацікавлений у спільних зі Львовом проєктах, зокрема – в сферах економіки, захисту довкілля та управління. Відтак, керівники профільних управлінь міськради та напрямів діяльності міста презентували гостеві найбільші проєкти, реалізовані у Львові, та місцевий інвестиційний клімат.

Представник «JICA» також поділився планами щодо роботи в Україні. Серед напрямів, які найбільше цікавлять агентство, – екологія. Зокрема очищення стічних вод, поводження з твердими побутовими відходами, радіаційний контроль тощо, а також технічна підтримка інфраструктурних проєктів, покращення інвестиційного середовища, сприяння розвитку економіки й підтримка реформ у державі.

«JICA» – японське агентство міжнародного співробітництва, яке координує офіційну допомогу в цілях розвитку від уряду Японії. Займається сприянням економічному та соціальному зростанню в країнах, що розвиваються, а також сприянням міжнародному співробітництву. Відтак, у міськраді запевнили, що у Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

Як повідомляв «ЩЛ», 25 листопада в ЛМР запевнили, що французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:48 10 грудня 2019 р.

У Львові провели екологічне дослідження

Працівники «Інституту міста» провели спільно з компанією «Соцінформ» дослідження «Якість життя у Львові 2019» щодо актуальної екологічної ситуації у місті.

Рубрика: Природа

18:00 9 грудня 2019 р.

На Львівщині буде «Карпатське коло»

У понеділок, 9 грудня, на конференції «Співпраця задля розвитку» в селі Плав'я на Сколівщині підписали «Меморандум про співпрацю для реалізації ініціативи «Карпатське коло».

Рубрика: Природа

Останні новини

На Львівщині загинули внаслідок ДТП двоє людей

У Львові вилучили в учасника конфлікту пістолет

У Львові відключили на 11 вулицях електропостачання

Сирени лунатимуть у Львові для їх перевірки

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу