У Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

14:00 3 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва «JICA» в Україні – Такаі Кавано.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Такаі Кавано, за його словами, дуже зацікавлений у спільних зі Львовом проєктах, зокрема – в сферах економіки, захисту довкілля та управління. Відтак, керівники профільних управлінь міськради та напрямів діяльності міста презентували гостеві найбільші проєкти, реалізовані у Львові, та місцевий інвестиційний клімат.

Представник «JICA» також поділився планами щодо роботи в Україні. Серед напрямів, які найбільше цікавлять агентство, – екологія. Зокрема очищення стічних вод, поводження з твердими побутовими відходами, радіаційний контроль тощо, а також технічна підтримка інфраструктурних проєктів, покращення інвестиційного середовища, сприяння розвитку економіки й підтримка реформ у державі.

«JICA» – японське агентство міжнародного співробітництва, яке координує офіційну допомогу в цілях розвитку від уряду Японії. Займається сприянням економічному та соціальному зростанню в країнах, що розвиваються, а також сприянням міжнародному співробітництву. Відтак, у міськраді запевнили, що у Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

Як повідомляв «ЩЛ», 25 листопада в ЛМР запевнили, що французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу