У Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

14:00 3 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва «JICA» в Україні – Такаі Кавано.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Такаі Кавано, за його словами, дуже зацікавлений у спільних зі Львовом проєктах, зокрема – в сферах економіки, захисту довкілля та управління. Відтак, керівники профільних управлінь міськради та напрямів діяльності міста презентували гостеві найбільші проєкти, реалізовані у Львові, та місцевий інвестиційний клімат.

Представник «JICA» також поділився планами щодо роботи в Україні. Серед напрямів, які найбільше цікавлять агентство, – екологія. Зокрема очищення стічних вод, поводження з твердими побутовими відходами, радіаційний контроль тощо, а також технічна підтримка інфраструктурних проєктів, покращення інвестиційного середовища, сприяння розвитку економіки й підтримка реформ у державі.

«JICA» – японське агентство міжнародного співробітництва, яке координує офіційну допомогу в цілях розвитку від уряду Японії. Займається сприянням економічному та соціальному зростанню в країнах, що розвиваються, а також сприянням міжнародному співробітництву. Відтак, у міськраді запевнили, що у Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

Як повідомляв «ЩЛ», 25 листопада в ЛМР запевнили, що французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу