У Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР | Новини Львова

У Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

14:00 3 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва «JICA» в Україні – Такаі Кавано.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Такаі Кавано, за його словами, дуже зацікавлений у спільних зі Львовом проєктах, зокрема – в сферах економіки, захисту довкілля та управління. Відтак, керівники профільних управлінь міськради та напрямів діяльності міста презентували гостеві найбільші проєкти, реалізовані у Львові, та місцевий інвестиційний клімат.

Представник «JICA» також поділився планами щодо роботи в Україні. Серед напрямів, які найбільше цікавлять агентство, – екологія. Зокрема очищення стічних вод, поводження з твердими побутовими відходами, радіаційний контроль тощо, а також технічна підтримка інфраструктурних проєктів, покращення інвестиційного середовища, сприяння розвитку економіки й підтримка реформ у державі.

«JICA» – японське агентство міжнародного співробітництва, яке координує офіційну допомогу в цілях розвитку від уряду Японії. Займається сприянням економічному та соціальному зростанню в країнах, що розвиваються, а також сприянням міжнародному співробітництву. Відтак, у міськраді запевнили, що у Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

Як повідомляв «ЩЛ», 25 листопада в ЛМР запевнили, що французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:05 9 липня 2020 р.

На Львівщині підготовлено 19 рекреаційних пунктів для відпочинку на природі. Он-лайн карта

Лісівники Львівщини до туристичного сезону підготовили 19 рекреаційних пунктів, які розташовані вздовж автомобільних доріг загальнодержавного значення.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу