У Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

14:00 3 грудня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з постійним представником Японського агентства міжнародного співробітництва «JICA» в Україні – Такаі Кавано.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Такаі Кавано, за його словами, дуже зацікавлений у спільних зі Львовом проєктах, зокрема – в сферах економіки, захисту довкілля та управління. Відтак, керівники профільних управлінь міськради та напрямів діяльності міста презентували гостеві найбільші проєкти, реалізовані у Львові, та місцевий інвестиційний клімат.

Представник «JICA» також поділився планами щодо роботи в Україні. Серед напрямів, які найбільше цікавлять агентство, – екологія. Зокрема очищення стічних вод, поводження з твердими побутовими відходами, радіаційний контроль тощо, а також технічна підтримка інфраструктурних проєктів, покращення інвестиційного середовища, сприяння розвитку економіки й підтримка реформ у державі.

«JICA» – японське агентство міжнародного співробітництва, яке координує офіційну допомогу в цілях розвитку від уряду Японії. Займається сприянням економічному та соціальному зростанню в країнах, що розвиваються, а також сприянням міжнародному співробітництву. Відтак, у міськраді запевнили, що у Львові реалізовуватимуть спільні з Японією проекти, – ЛМР

Як повідомляв «ЩЛ», 25 листопада в ЛМР запевнили, що французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів