Французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів | Новини Львова

Французькі компанії зацікавлені інвестувати у Львів

15:00 25 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Надзвичайний і повноважний посол Франції в Києві Етьєн де Понсен розпочав свій перший офіційний візит містами України зі Львова.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що дипломат відвідав Ратушу, де зустрівся з міським головою Андрієм Садовим та поділився враженнями від міста. Посол зауважив, що французькі компанії дуже зацікавлені у тому, аби інвестувати у Львів, особливо – у сферах управління відходами та водними ресурсами.

Як поінформували у міськраді, посол зазначив: «Україна багата на метрополії. Окрім Києва, тут є на що подивитися і які міста відвідати. Тож до перших 100 днів на посаді я хотів першочергово завітати з офіційним візитом до Львова».

Дипломат також розповів: «Французькі компанії мають велике зацікавлення до міста. Наші підприємства – лідери в переробці відходів та управління водними ресурсами. І це ті сфери для співпраці, які найбільше їх цікавлять».

Як повідомляв «ЩЛ», 4 листопада у міськраді повідомили, що литовці зацікавлені інвестувати у Львів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка