Литовці зацікавлені інвестувати у Львів, – ЛМР

14:00 4 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міськрада налагоджує міжнародну співпрацю з містами Литви.

Про це повідомили в понеділок, 4 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Міський голова Львова зустрівся сьогодні з надзвичайним та повноважним послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та литовськими бізнесменами, представниками Торгово-промислової палати Вільнюса й університетів. Обговорили, зокрема, налагодження співпраці між містами в напрямі розвитку бізнесу та здійснення інвестицій. Литовські компанії зацікавлені інвестувати у Львів».

Посол Литви зазначив: «Сьогодні ми приїхали до вас із біснес-місією – у межах бліц-туру містами Західної України. Ми сподіваємось, що проведемо у Львові продуктивний день. Запланований також бізнес-форум. У нас довга історія дружби, тож час уже й на конкретні масштабні результати».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка