Муніципального притулку для безпритульних тварин у Львові не буде ще два роки

09:58 9 квітня 2021 р.

Проект і кошторис притулку застаріли за 9 років, стверджує начальник управління житлового господарства Львівської міської ради Владислав Іванов.

Постійна комісія екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради погодила дорожні карти з реалізації двох електронних петицій.

Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.

Для першої електронної петиції - «Негайно розпочати будівництво у м. Львові муніципального притулку для безпритульних тварин з терміном реалізації проєкту до кінця 2021 року» (авторка - Андріана Байло) - депутати визначили початок її втілення 12 квітня 2021 року. 

Однак дорожня карта реалізації цієї електронної петиції розрахована на 24 місяці. Тому що вона передбачає корегування концепції притулку і проектно-кошторисної документації відповідно до сучасних стандартів гуманного поводження з тваринами та чинних будівельних норм, оскільки проект муніципального притулку був розроблений ще у 2012 році. А відтоді в Україні були змінені Державно-будівельні норми, а у світі змінилася концепція поводження з безпритульними тваринами.

Для другої петиції - «Організація скверу на вул. Панаса Мирного» - визначили строк реалізації 8 місяців.

За цей час мають визначити правовий статус земельної ділянки і скерувати звернення до Сихівської районної адміністрації про надання дозволу про включення цього об'єкту в перелік скверів. 

Влада Львова не планує відкривати притулок для тварин, на який вже витратила 60 тис євро від європейського фонду

Сесія підтримала петицію про будівництво притулку для тварин, чиновнику не сподобалися назва і термін

У Львові не будуватимуть муніципальний притулок для тварин, – ЛКП «Лев»

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

18:55 5 квітня 2021 р.

У Львівській ОТГ перевірили 37 водойм: найчистіші і найбрудніші

Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у першому кварталі 2021 року здійснили обстеження, відбір проб та аналіз водних об’єктів Львівської міської територіальної громади. Відповідно до результатів, серед найчистіших – річка Млинівка у Гряді та водойми у Дублянах і Волі-Гомулецькій.

Рубрика: Природа

15:27 2 квітня 2021 р.

У Львові з 62-х кандидатів у міські садівники обрали 9

Із 62 кандидатів вдалось обрати 9 фахівців, яким пропонують роботу та професійну практику щодо покращення догляду за вуличним озелененням та парками Львова. Львів’яни блокують забудову в парку «Знесіння»

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу