Львівській облраді подарували суху яличку в труні

14:50 22 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Активісти вимагали звільнення й притягнення до кримінальної відповідальності керівників обласних лісогосподарських підприємств Львівщини та повний аудит діяльності підприємств «Галсільлісу» та Держлісгоспу.

Суху яличку в труні принесли 22 листопада на сесію Львівської облради захисники карпатських лісів – активісти громадського руху «Стоп лісоцид!». Цим вони символізували масову загибель дерев від суцільної неконтрольованої вирубки.

Активісти озвучили заяву до органів державної влади. Серед вимо – врахування думки громад; повна заборона суцільних рубок; продовження мораторію на вивіз будь-якої необробленої деревини з України; впровадження кримінальної відповідальності за порушення правил господарювання; прозорий продаж деревини; чіткі звіти про насадження нових лісів тощо.

Крім того, учасники акції вимагали звільнення та притягнення до кримінальної відповідальності керівників обох обласних лісогосподарських підприємств Львівщини та повний аудит діяльності підприємств «Галсільлісу» та Держлісгоспу, наголошуючи на тому, що, попри велику кількість кримінальних справ, вони не доводяться до суду. Один із організаторів «Стоп лісоцид!», старосамбірський підприємець Василь Курій, зазначив: «Упродовж трьох років ми ведемо безуспішну боротьбу із неконтрольованими і незаконними вирубками дерев у карпатських лісах. Спочатку блокували на місцях, лягали під лісовози, потім намагались заручитись підтримкою правоохоронців, проте жодне із кримінальних проваджень, а їх порушено близько 60-ти, не дійшло до суду. Тому ми вдалися до мирної акції під стінами облради».

За словами підприємця, активісти із прикрістю побачили, що на противагу їм лісівники організували власну акцію на підтримку вирубок. Василь Курій також повідомив: «Ми хочемо, щоб люди мали роботу, але при цьому працювали у законному руслі».

Якщо захисників лісу не почують, активісти знову вдадуться до локальних акцій, блокуючи роботу лісгоспів. Термін для наведення порядку в лісовому господарстві вони відвели обласним обранцям до лютого наступного року.

Про це повідомив сьогодні, 22 листопада,  кореспондент агенції Укрінформ. Як інформував «ЩЛ», активісти пройшли вулицями Львова похоронною процесією з труною.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини