Дрогобич отримає нові станції моніторингу якості повітря

14:26 12 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі випробують стійкість населення до забруднення повітря.

У найбільшому екологічному чат-боті України SaveEcoBot розроблять нову функцію, що надаватиме користувачам рекомендації, як мінімізувати вплив на здоров’я та життя, якщо рівень забруднення повітря буде перевищувати допустимі показники. Пілотним містом, де буде відбуватися реалізація цього проєкту стане м. Дрогобич. Мешканці цього міста першими зможуть на собі оцінити оновлений функціонал. Проєкт триватиме до 30 червня 2022 року. Окрім загальнодоступного оновленого чат-боту, в рамках реалізації проєкту м. Дрогобич отримає нові станції моніторингу якості повітря SaveEcoSensor.

Про це Dailylviv.com повідомила ГО SaveDnipro, яка створила найбільший в Україні екологічний чат-бот і карту SaveEcoBot та розвиває власну мережу станцій громадського моніторингу якості повітря. Наразі SaveEcoBot працює у 15 країнах і має понад 1,5 мільйона користувачів.  

«На сьогодні українці вже отримують певну інформацію про якість атмосферного повітря у багатьох містах та містечках країни. Проте індекс якості повітря AQI не дає детального розуміння впливу на здоров’я того чи іншого рівня забруднення. Наприклад, особа, яка є астматиком, не знає точно, скільки часу, проведеного на вулиці без спеціальної маски при помаранчевому рівні AQI, є критичним для самопочуття та як саме це може позначитися на її здоров’ї. Тому наша співпраця з Polish Challenge Fund націлена на те, щоб завдяки інноваційному рішенню суттєво підвищити поінформованість українців про вплив забрудненого повітря на їх здоров’я саме у той момент і там, де вони знаходяться», – розповів Артем Романюков, співзасновник і директор з розвитку ГО SaveDnipro.

Підвищення стійкості населення до забруднювачів повітря в Україні» реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) через Polish Challenge Fund (Польща) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

На одного мешканця Львівщини припало 30 кг викидів у повітря забруднюючих речовин

У парках Львова заборонено розпалювати багаття

Найбрудніше повітря в Європі у Варшаві і Кракові

 

 

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

19:35 7 жовтня 2021 р.

Для парку Кольонія затвердили ділянку на пів га меншу, ніж передбачалося

Сьогодні, 7 жовтня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження ЛКП «Зелений Львів» проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки для збереження та використання парку «Кольонія».

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу