У Львові вимірюватимуть забруднення повітря

12:05 22 листопада 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати підтримали електронну петицію «Встановлення приладу вимірювання забруднення повітря на вулиці Пластовій, 13 з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення».

За ухвалу проголосували 53 депутати. Відповідно до документу, який ухвалили депутати, департамент містобудування упродовж 30-ти днів має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії екології та природокористування.

Після затвердження дорожньої карти управління «Секретаріат ради» опублікує інформацію щодо вирішення питання, порушеного петицією, на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або на іншому спеціалізованому сайті. Авторка петиції Марія Щебет пропонує встановити вимірювальний прилад на вулиці Пластовій, 13 (житловий будинок найближче розташований до львівських очисних споруд) з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення.

Виступаючи у сесійній залі, Марія Щебет закликала депутатів підтримати цю петицію і якомога швидше виділити кошти на його придбання. Авторка петиції зазначила: «Рівень концентрації шкідливих речовин у цьому місці потрібно контролювати цілодобово з ретрансляцією даних в Інтернет для того, щоб через сайти екомоніторингу кожен міг бачити реальний рівень забруднення. Вартість такого пункту становить 1,5 млн. гривень. Цей прилад повинен мати низький поріг чутливості».

У ході обговорення депутати висловили підтримку петиції і подякували авторці за її небайдужість. Депутатка ЛМР, голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлія Гвоздович погодилася з авторкою петиції, що це має бути стаціонарний пункт еко-моніторингу і запропонувала визначити інші місця, де теж є неприємний запах. Це, зокрема,  у районі Підзамче, де вулиця Опришківська перетинається з вулицею Хмельницького, а також у районі Нового Львова.

Депутат ЛМР Андрій Карбовник запропонував прийняти протокольне доручення, відповідно до якого дати термін для встановлення цього приладу і заслухати інформацію про  виконання цього доручення, а також визначити місця, які потребують встановлення таких приладів, і там їх встановити. Голова постійної комісії екології та природокористування Львівської міської ради Ірина Оршак теж підтримала петицію і зазначила: «Такі прилади треба встановлювати і в інших  місцях, бо у місті є багато проблемних зон, особливо це стосується промислових зон. Зокрема, багато скарг надходить на те, що на території Рясне-1 є сморід пластмас із промислових підприємств. Локацію встановити важко. Ці прилади треба встановлювати таким чином, щоб можна було он-лайн спостерігати за їхніми показниками».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради

Як інформував «ЩЛ», працівники Держекоінспекції на Львівщині провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Соная», діяльність якого пов’язана із виробництвом бетонних розчинів, готових для використання. Зокрема, державні інспектори виявили в ході перевірки, що у підприємства відсутній дозвіл на викиди в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

dailylviv.com

До теми

16:34 6 червня 2021 р.

У Львові прагнуть закріпити межі геологічної пам’ятки Медова Печера, яку захоплюють

Пам’ятка природи "Медова Печера" набула унікального значення серед істориків, науковців, дослідників Львова, вважають автори електронної петиції до Львівської міської ради. н

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу