Якщо Польща безсильна перед кількома проросійськими страйкарями, то що вона зможе проти російських танків

09:45 24 листопада 2023 р.

Фото до новини

Блокування кордону з сусідом, країна якого воює, – це атака не лише на ринок обох країн, але й на їхню безпеку.

Польська журналістка Моніка Андрушевська написала різкий, але правдивий пост про блокування групою проросійських польських перевізників кордону з Україною для вантажних перевезень, інформує DailyLviv.com.

"Щодо польськo-українського кордону. Я ніколи не коментувала зернову кризу. Для мене, як для людини, яка залишила своє життя в Польщі після Майдану і пожертвувала всім, щоб підтримати ЗСУ в боротьбі з Мордором, слова президента Зеленського про те, що «деякі з наших друзів в Європі грають з нашою солідарністю в політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здаватися, що вони грають власну роль, але натомість вони допомагають підготувати сцену для московського актора» були просто образливими і болісними, - зазначила Моніка Андрушевська. - Навіть знання того, що мої друзі в армії та волонтери вдячні Польщі, не дуже допомагає, коли чуєш щось подібне про свою країну. Я вирішила, що немає сенсу витрачати час на політичні конфлікти і треба продовжувати займатися своєю справою, адже все-таки - разом до перемоги.

Але те, що відбувається на польсько-українському кордоні, вимагає коментарів, бо це неприйнятно.

Сьогодні помер ще один український водій. Через війну та російські ракетні обстріли Україна знекровлюється не лише на фронті, а й економічно. А зараз, наче було мало проблем, збитки від блокади кордону вже становлять майже півмільярда євро.

Цей цирк на кордоні є саботажем не тільки українських інтересів, а й польських. Це також впливає на нашу економіку та польських підприємців, які співпрацюють з Україною.

Група божевільних, яка діє під впливом невідомо кого, але відомо на чий  інтерес, не може паралізувати кордони європейської країни. Більше того, це лише жменька людей, навіть не якийсь відсотко польських підприємців, а просто мізер. 

Польсько-Українська Господарча Палата в Україні, яка об’єднує реальних підприємців, які роками працюють між країнами, закликала припинити протести та звернулася до урядових адміністрацій Польщі та України з проханням розібратися у ситуації на кордоні.

Депутати від «Конфедерації», партії з проросійським підтекстом, вже розпочали блокаду чергового переходу.

Не випадково це відбувається саме після наших парламентських виборів.

Є лише один бенефіціар цього хаосу. І це не Польща і не Україна.

Знайомі підприємці, журналісти, активісти, хто може – пишіть про це. Хто має можливість звернутися за підтримкою до польських політиків будь-якої партії, - нехай звертається. Не дивлячись на свободу слова і право на страйк: блокування кордону із сусідом, країна якого воює, – це атака не лише на ринок ОБОХ КРАЇН, а й на нашу безпеку. Польські волонтери, перевізники та техніка для ЗСУ стоять у нескінченних чергах. Прикордонний пункт є об'єктом стратегічного значення і не може бути заручником!

Треба негайно припинити цей проросійський цирк.

І ще одне - якщо наша Польська Держава через тимчасове післявиборче безсилля керівництва не може впоратися з кількома вантажівками, керованими представниками проросійської партії, то як би вона зараз впоралася з кількома танками, якими керують російські солдати? До якого прикордонного міста вони б доїхали до того, як хтось прийме рішення? Я серйозно питаю, тому що це безсилля жахає. Вибори, не вибори, люди, ворог вбиває біля воріт Європи..."

Нагадаємо, що міністр оброни США Ллойд Остін попередив солдатів Польщі, що вони опиняться на лінії фронту, якщо Росія захопить Україну.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів