Варшава очікує на візит Зеленського. Деталей не розкривають

09:30 8 липня 2024 р.

Фото до новини

Очільник польського уряду минулого тижня заявив, що візит президента Зеленського до Варшави відбудеться перед самітом НАТО у Вашингтоні.

Віцеміністр закордонних справ Анджей Шейна підтвердив на Першому каналі Польського радіо, що президент України перебуватиме у Варшаві. Однак він не надав інформацію про деталі візиту та конкретні години з міркувань безпеки. Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com

Анджей Шейна повідомив, що український президент має поговорити, зокрема, з прем’єр-міністром Дональдом Туском.

«Всіх технічних моментів я розкривати не буду з огляду на безпеку. Коли візит почнеться, ви про це дізнаєтеся. І вся інформація буде оприлюднена. Але не забувайте, що Україна перебуває в стані війни, і ми б не хотіли оприлюднювати ні маршруту, ні місця, куди прибуде президент. Але цей візит важливий, бо він відбудеться в контекстів саміту НАТО і пов’язаний зі стратегією НАТО у підтримці України».

Очільник польського уряду минулого тижня заявив, що візит президента Зеленського до Варшави відбудеться перед самітом НАТО у Вашингтоні. Лідери Північноатлантичного альянсу зустрінуться у вівторок у Вашингтоні. Увечері президент Анджей Дуда вилітає до столиці США.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів