В Іспанії затримали блогера Анатолія Шарія, якого підозрюють у державній зраді

10:37 5 травня 2022 р.

Фото до новини

Правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року. Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців.

Про це інформує СБУ, пише Dailylviv.com.

Як повідомляють в СБУ, це затримання - чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним.

Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює А. Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ст. 111 (Державна зрада)
▪️ ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

"Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А.Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.

Минулого року йому було оголошено про підозру.

Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом",- йдеться в повідомленні.

Немає часу займатися зрадниками: Президент позбавив звань двох генералів

У Львові поліція виявила підозрілих осіб і передала їх СБУ

В Україні заборонили 11 проросійських політичних партій. Список

СБУ спіймала Віктора Медведчука

Медведчук сьогодні дуже інтенсивно дає показання, бо це дуже боягузлива людина, - ОП

На Львівщині ДБР проводить обшуки у родичів Віктора Медведчука та Тараса Козака

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів