UA: ЛЬВІВ отримала відповіді Садового і Синютки щодо дебатів 18 листопада

11:33 12 листопада 2020 р.

Команда Суспільного у Львові отримала відповіді щодо участі у прямому ефірі проєкту «Виборчий округ. Дебати» 18 листопада від обох кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ

Про це пресслужба UA.Львів повідомила DailyLviv. У п’ятницю, 6 листопада, до редакції UA: ЛЬВІВ надійшов лист від Андрія Садового. «Щиро вдячний за запрошення на участь у проекті “Виборчий округ. Дебати” у форматі телевізійних дебатів. Із радістю долучусь», — йдеться у листі.

У середу, 11 листопада, телерадіокомпанія отримала листа від пресслужби Олега Синютки, де сказано, що кандидат «безумовно зацікавлений взяти участь у такому проєкті» посилаючись на попередній лист до редакції UA: ЛЬВІВ.

UA.Львів нагадує, що тривалість прямого ефіру «Виборчий округ. Дебати» 18 листопада становитиме 90 хвилин. Якщо хтось із двох кандидатів не з’являється для участі у програмі, то прямий ефір проєкту скорочується пропорційно на 50%.
Програма «Виборчий округ. Дебати» складатиметься  із таких блоків: 

  • вступне слово учасників;
  • блок тематичних запитань учасників один одному;
  • блок запитань від журналістів рівновіддалених від обох учасників ЗМІ (один журналіст — одне запитання, спільне для учасників);
  • фінальні промови учасників.

Черговість виступів учасників у кожному блоці визначить жеребкування на початку прямого ефіру. Щоб гарантувати однаковий обсяг ефірного часу для кожного із учасників, буде відведено чіткий час на запитання-відповіді, а безпосередньо на екрані вестиметься облік використання учасником цього часу. Модеруватиме дебати редактор суспільно-політичного мовлення UA: ЛЬВІВ, який стежитиме за дотриманням регламенту.

Суспільне Львів готове до співпраці з іншими регіональними телеканалами, а саме: дає можливість безкоштовної ретрансляції прямого ефіру токшоу «Виборчий округ. Дебати» 18 листопада усім зацікавленим медіа.

Мер Львова дебатуватиме з претендентом на цю посаду неозброєним

Синютка назвав свого секунданта на дебатах із Садовим і чекає на відповідь

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу