У війні в Україні настав вирішальний момент - міністр оборони США

12:36 20 січня 2023 р.

Фото до новини

Росія перегруповується, проводить мобілізацію і готується до вирішального наступу.

Про це заявив головуючий на засіданні Контактної групи з питань оборони України міністр оборони США Ллойд Остін, пише Dailylviv.com з посиланням на Укрінформ.

«Це - вирішальний момент для України та вирішальне десятиріччя для світу… росія перегруповується, проводить мобілізацію і готується.... Ми не можемо сповільнюватися, ми повинні діяти глибше та швидше. Українці дивляться на нас, кремль дивиться на нас і історія дивиться на нас», - заявив Остін.

Він підкреслив, що партнери мають зберігати свою рішучість допомагати Києву стільки, скільки потрібно, та навіть посилити підтримку, адже всі розуміють, що путін готовий продовжувати свою безглузду імперську війну. Останні часом він здійснює жорстокі атаки на мирних невинних людей; російська армія цілить у суто цивільну інфраструктуру з метою зламати дух українців.

«Але їм цього не вдалося, а українці надихають світ», - констатував американський воєначальник.

Він зауважив, що в росії починається дефіцит боєприпасів, вона втрачає багато людей на фронті та звертається до небагатьох своїх друзів за допомогою. Але навіть Іран і Північна Корея не хочуть зізнаватися, що надають рф озброєння, зазначив генерал.

Натомість партнери України продовжують підтримувати її. Остін розповів про оголошений з початку року Вашингтоном великі пакети допомоги. За його словами, новий пакет на 2,5 млрд дол допоможе краще захистити українські міста та небо.

Загальна допомога Сполучених Штатів Україні в галузі безпеки та оборони перевищує вже 26,7 млрд доларів, поінформував міністр. США, підкреслив їх представник, готові продовжувати бути лідерами в наданні допомоги, в тому числі щодо підготовки військових. При цьому Остін особливо акцентував на звітності щодо допомоги в співпраці з ЗСУ.

Глава Пентагону також перелічив техніку та послуги, які надають такі країни як Польща, Німеччина, Франція та інші.

«Це – великі інвестиції для України», - зауважив Остін.

9 країн об'єдналися на підтримку України і підписали Таллінську декларацію: що жертвують

Німецькі танки Leopard не їдуть в Україну: бундестаг проти

Український міністр вірить у постачання західними партнерами бойової авіації та далекобійних ракет

Росія, ймовірно, розглядає можливість розміщення нових танків Т-14 Армата в Україні, - розвідка

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів