У травні оберуть нову громадську раду при Львівській облдержадміністрації

14:50 15 березня 2021 р.

До 17 березня запрошують чотирьох представників інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради та обрання її нового складу.

У зв’язку з закінченням строку повноважень у травні 2021 року чинного складу громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), департамент комунікацій та внутрішньої політики оголошує відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до роботи в ініціативній групі, основним завдання якої є підготовка установчих зборів громадської ради та обрання нового складу», - зазначають у департаменті ЛОДА.

Так, відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), кількісний склад ініціативної групи не може становити більше, ніж вісім осіб, і формується на паритетних засадах з представників органу виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства.

Для участі необхідно подати до департаменту на електронну пошту communicationloda@gmail.com  такі документи:

- письмове рішення керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в ініціативній групі. Документ має бути підписаний уповноваженою особою, а підпис може бути скріплений печаткою;

- заяву делегованого представника ІГС про згоду на участь у роботі ініціативної групи. Із зазначенням повного найменування ІГС, контактні дані ІГС (адресу, телефони, e-mail), дату складання заяви;

- згоду делегованого представника на обробку та оприлюднення його персональних даних;

- біографічну довідку делегованого представника ІГС, що обов'язково містить прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон та посаду в ІГС  (за наявності).

Термін подачі документів до 18:00 17.03.2021.

Контактна особа – Христина Швец, начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, тел. 2 999 555.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

Єврорегіон Карпати-Україна: Ганущина замінили на Гримак

Посол Франції вшанував у Раві-Руській пам’ять французьких в'язнів (відео)

 

dailylviv.com

До теми

13:05 28 травня 2022 р.

США передають Україні реактивні системи залпового вогню

США схвалили передання Україні реактивних систем залпового вогню. Також США планують включити до наступного пакету озброєнь для України реактивні системи залпового вогню HIMARS, які пересуваються на шасі колісних вантажівок.

Рубрика: Політика

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу