Посол Франції вшанував у Раві-Руській пам’ять французьких в'язнів (відео)

14:03 10 березня 2021 р.

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, який перебуває у Львові, вшанував пам’ять французьких в'язнів, які загинули у контаборі в Раві-Руській під час Другої світової війни.

Про це дипломат написав у Твітері.

«Разом з почесним консулом Франції у Львові паном Яремою вшанував пам'ять кількох тисяч французьких в'язнів у Раві-Руській, які загинули там за часів Другої світової війни. Я хотів би подякувати міському голові Івану Іванусі та асоціації Le Souvenir Français, які зберігають пам'ять про них», - написав посол.

Військовополонені перебували у таборі "Шталаг 325".

Довідка

Табір «Шталаг 325» існував з липня 1941 до квітня 1942 року в м. Рава-Руська.

Сателітні табори «Шталагу 325» були в Західній Україні: у Львові (Шталаг 328), Тернополі, Золочеві, Стрию, Замості, Звежинці, Мельці, Теребовлі та Сколе.

За час існування «Шталагу 325» в Раві-Руській тут побувало понад 18 тисяч радянських військовополонених.

Крім радянських, тут перебували й іноземні військовополонені, в тому числі 20 тис. французів. Існував також штрафний табір для французьких та бельгійських членів руху опору.

Розповідь Степана Горечого про дисциплінарний концтабір «Шталаг 325» у м. Рава-Руська, де в 1941--1944 рр. перебували радянські та французькі військовополонені
Відео:

dailylviv.com

До теми

22:34 14 квітня 2021 р.

Інструктори НАТО на Львівщині навчали воювати з диверсійними і розвідгрупами

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку. Головною метою було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу