У російському парламенті зареєстровано законопроект про декриміналізацію найманців з РФ на сході України

13:03 30 червня 2014 р.


Фото: АFР

Депутати від партії Жириновського блефують, що їхні співгромадяни воюють на Донбасі «безкорисливо».

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 30 червня, в повідомленні «У РФ хочуть розтлумачити поняття «найманець»:

«Депутати фракції ЛДПР Ярослав Нілов і Андрій Свінцов ініціювали законопроект по уточненню статті 359 Кримінального кодексу РФ щодо найманців, запропонувавши відділити їх від поняття «добровольці» у зв’язку з подіями в Україні, передає УНН з посиланням на прес-службу партії. Як повідомляється, автори законопроекту пропонують доповнити Примітку частини 3 статті 359 КК РФ таким реченням: «Найманцем не визнається особа, яка не переслідує корисливих цілей, діє за внутрішнім переконанням з власної ініціативи на захист цивільного населення, біженців, а також здійснює охорону медичного персоналу, персоналу, який надає гуманітарну допомогу, журналістів та представників засобів масової інформації, та інших осіб, що не беруть участь у військових діях та знаходяться в зоні збройного конфлікту або військових дій».

Згідно з повідомленням, актуальність уточнення полягає у тому, що «наразі українська влада намагається виставити осіб, котрідобровільно беруть участь у бойових діях на сході України на стороні сепаратистів як найманців».

Як інформував «Щоденний Львів», терорист Корчагін з Рязанської області зізнався на допиті в СБУ, що він найнявся вбивати українських солдатів за $1000, якщо місцевим бойовикам щодня платять на сході України по $100, то чеченцям та осетинам – від $300 до $700, про це вони розповіли біженці з міста Щастя на Донеччині.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу