У «Правому секторі» запевняють, що не він штурмував Верховну Раду

10:26 28 березня 2014 р.


Фото: Оксана Коваленко / pravda.com.ua

Один із його керівників у Києві, Ігор Мазур, вбачає у вчорашній провокації руку Кремля.

Керівники «Правий сектору» заявляють, що не мають ніякого відношення до вчорашньої акції під стінами Верховної Ради. Про це розповів кореспонденту «Еспресо.TV» один з керівників «Правого сектору» в Києві Ігор Мазур.

За його словами, люди, які пікетували вчора ввечері будівлю Верховної Ради, не є членами «Правого сектору». Він аргументував це тим, що бійці їхньої організації носять на руках червоно-чорні пов’язки, а в провокаторів, які були вчора під Радою, не було пов’язок і вони ховали обличчя.

Як зазначив Мазур, у вчорашній провокації він вбачає руку Кремля, оскільки саме російські ЗМІ найбільш оперативно і детально висвітлювали цей інцидент. Проте він визнав, що і в «Правому секторі» є некеровані угрупування, які відмовляються підкорятися вказівкам керівників.

Наразі під Верховною Радою зібралося близько 500 людей. Серед них є як люди в камуфляжі, так і звичайні активісти. Представники «Правого сектору» пообіцяли, що сьогоднішня акція буде мирною.

Вхід до будівлі наразі охороняють бійці самооборони Майдану. 

Як повідомляв «Щоденний Львів», вчора пікетували Верховною Раду, вимагаючи відставки керівника МВС Арсена Авакова, згодом перенесли пікет на сьогодні, тим часом СБУ знешкодила в Києві 40 провокаторів, які маскувалися в майданівців, зокрема у них були сорок армійських касок, схожих на ті, що використовували протестувальники проти режиму Януковича.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу