У неділю у двох громадах Львівщини вибиратимуть голів, у трьох - депутатів

15:39 7 жовтня 2021 р.

Фото до новини

У неділю, 31 жовтня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1-му і 5-му округах, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7-му окрузі та депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5-му окрузі.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, пише Dailylviv.com.

Також 31 жовтня виборці Комарнівської міської територіальної громади Львівського району та Шегинівської сільської територіальної громади Яворівського району на позачергових місцевих виборах обиратимуть голів громад (міського та сільського голів відповідно).

«Відповідні територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати та кандидатів на посади голів громад. Загалом зареєстровано 24 кандидати, які позмагаються за чотири депутатські мандати. На посаду голови Комарнівської міської ради претендують 5 кандидатів, а Шегинівського сільського голову обиратимуть із 3 зареєстрованих кандидатів», - зазначила Зоряна Павлів.

За два депутатські мандати Новокалинівської міської ради, відповідно до постанови Новокалинівської міської ТВК від 01 жовтня 2021 року, позмагаються 7 кандидатів: четверо у багатомандатному виборчому окрузі №1 і троє у багатомандатному виборчому окрузі №5. За депутатське місце в Судовишнянській міській раді поборються 10 кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі №5. Окрім того, в багатомандатному виборчому окрузі №7 зареєстровано 7 кандидатів у депутати Розвадівської сільської ради.

«Щодо статистичних дані місцевих виборів 31 жовтня на Львівщині, то 17 із зареєстрованих 24 кандидатів є чоловіками, а це - 71%. Переважна більшість - 20 із 24-х - є самовисуванцями. Наймолодший із зареєстрованих (27-річний Олег Попик) балотується у депутати Новокалинівської міської ради, а найстарший (62-річний Іван Наконечний) кандидує у Розвадівську сільську раду», - додала Зоряна Павлів.

Посадовиця також повідомила, що станом на 07 жовтня, у голосуванні на позачергових виборах Комарнівського міського голови може взяти участь 10 тис 553 виборців, а Шегинівського сільського голови - 8 тис 393 виборців. Голів обиратимуть у єдиних мандатних округах за мажоритарною системою відносної більшості. На проміжних виборах  депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1 і 5 округах кількість виборців становить 3 тис 505, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7 окрузі обиратимуть 1тис 44 виборці. У виборах депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5 окрузі візьмуть участь 1 тис 480 виборців.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

ЦВК замінила голову Львівської міської територіальної виборчої комісії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів