31 жовтня в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори

13:28 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

У неділю, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться позачергові і проміжні місцеві вибори. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

За її словами, цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів. Окрім того, відбудуться проміжні вибори двох депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1 і 5 округах, одного депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7 окрузі та одного депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5 окрузі.

Посадовиця повідомила, що виборчий процес позачергових і проміжних виборів розпочнеться завтра, 11 вересня, - за 50 днів до дня голосування.

Зоряна Павлів також додала, що до 11 вересня включно місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідного до статті 53 Виборчого кодексу України, відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборчої агітації.

У трьох районах Львівщини відбулися місцеві вибори

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини