У Львові відкриють Почесне консульство Турецької Республіки

13:01 30 квітня 2021 р.

Фото до новини

Про це у Львові говорили з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере. Посол повідомив, що у Туреччині з 15 травня знімуть вимогу обов'язкового проходження ПЛР-тестів для українських туристів.

Деталі відкриття почесного консульства нині обговорювали у Львівській обласній раді з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере. 

Робота консульства сприятиме активізації українсько-турецьких ділових і культурних контактів, розвитку нових інвестиційних проєктів за участю громад Львівщини, переконані у Львові.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради, пише Dailylviv.

Посол Туреччини запевнив, що його держава навіть в умовах пандемії дбає про розширення можливостей для співпраці з Україною.  

"Минулого року ми першими відкрили туризм для українців. І це не лише літні пропозиції. Ми чекаємо українців взимку, на оздоровлення, у нас є пропозиції цілорічного спортивного туризму" – наголосив Ягмур Ахмет Гюльдере.

Він повідомив, що до кінця травня в Туреччині планують завершити вакцинацію всіх працівників туристичної індустрії. А з 15 травня знімуть вимогу обов'язкового проходження ПЛР тестів для українських туристів.  

Голова обласної ради Ірина Гримак запросила гостей з  Туреччини  відвідати Форум місцевого розвитку, який щорічно проводиться на Львівщині, і цього року відбудеться у вересні.

Генконсульство Польщі у Львові: запалили лампадки в пам'ять про Смоленську авіакатастрофу

Львів’яни пікетували генеральне консульство РФ спільно з білорусами

Генеральне консульство Росії у Львові заперечує своє закриття

У Львові консульство РФ пікетували російськомовні (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів