Генеральне консульство Росії у Львові заперечує своє закриття

12:00 30 січня 2015 р.


Фото: ukrain.travel

Як повідомив у п’ятницю третій секретар дипломатичного представництва РФ у найбільшому міста на заході України Сергій Манько, воно продовжує працювати в звичайному режимі й проводити консульське обслуговування громадян.

Генеральне консульство Росії у Львові працює у штатному режимі і не має наміру закриватися. Про це «Українській правді» повідомив третій секретар консульства Сергій Манько.

«Консульство продовжує працювати в звичайному режимі і проводити консульське обслуговування громадян. Генеральний консул Олег Астахов знаходиться на своєму робочому місці», – заявив дипломат. Також речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс заявив «Українській правді» що нічого не чув про можливе закриття консульства.

Упродовж останніх двох днів у ЗМІ з'являлися повідомлення з посиланням на анонімні джерела в українському МЗС про те, що Росія прийняла рішення закрити своє генеральне консульство у Львові і незабаром про це повідомить. Також повідомлялося, що Астахов покинув Україну.

Як відомо, у четвер фракція «Свободи» у Львівській міській раді звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою ліквідувати російське консульство у місті.

На днях харківський «Євромайдан» виступив з вимогою закрити консульство РФ і в цьому місті.

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:25 27 січня 2022 р.

На Львівщині під керівництвом інструкторів з Великобританії розпочали стрільби з ракетних комплексів NLAW

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівщина) інтенсивно проводяться практичні заняття з підготовки військовослужбовців ЗС України до застосування ПТРК NLAW.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу