У Львові працює 800 іноземних журналістів: з яких країн

10:35 17 березня 2022 р.

Фото до новини

Від початку роботи Lviv International Media Centre відвідали понад 800 журналістів із 50 країн світу з 5 континентів планети. Найбільша кількість журналістів із Франції (14% від загальної кількості), Італії (7%), Польщі (6%), США (6%), Іспанії (6%), Великобританії (4%), Канади (3%), Португалії (3%), та, звичайно, України (11%).

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Серед інших країн представники медіа із Японії, Китаю, Австралії, Бразилії, Нової Зеландії, Аргентини, Індії та інших.   

Lviv International Media Centre почав свою роботу 18 лютого, ще до початку повномасштабної війни росії та нападу на Україну. Центр став основним майданчиком для роботи іноземних медіа на базі Львівського туристичного офісу за адресою: вул. Руська, 20.

14 березня Lviv International Media Centre перетворився в Ukraine Media Centre та переїхав на значно більшу локацію за адресою пл. Ринок, 32. Це спільний проект міста та Офісу президента України. Завдання Ukraine Media Centre - допомога медіа у висвітленні війни, розв’язаної путінською росією проти українського народу.

Тут українські та іноземні журналісти можуть отримувати інформацію про ситуацію в Україні безпосередньо від урядовців, посадовців, мерів міст та представників громадського сектору.

Брифінги та пресконференції відбуваються наживо в офлайн та онлайн режимі. За будь-яких умов журналісти, які перебувають безпосередньо в Медіацентрі, можуть особисто ставити запитання спікерам.

Окрім цього, представники медіа можуть працювати у спеціально обладнаних робочих зонах, записувати інтерв’ю та проводити ввімкнення.  

Близько 40 тисяч іноземних добровольців захищають Київ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів