У Львові думали над тим, як усувати перешкоди в українсько-турецькій торгівлі

13:59 9 жовтня 2021 р.

У п’ятницю, 8 жовтня, міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба та Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу провели у Львові зустріч з українськими та турецькими бізнес-колами.

Зустріч відбулася в ході робочого візиту голови турецької дипломатії до України (м. Львів) на запрошення українського колеги. Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.com

У заході взяли участь члени ГО «Міжнародне товариство Українсько -Турецької дружби», провідні підприємці Львівської торговельно-промислової палати, які мають бізнес-контакти з турецькою стороною, топ-менеджери низки українських і турецьких компаній. 

Учасники відзначили успішну роботу турецьких компаній в Україні та українських компаній у Туреччині, обговорили шляхи усунення перешкод для подальшого розвитку українсько-турецької торгівлі. 

“На переговорах цього тижня ми приділили значну увагу саме підтримці бізнесу та розвитку торгівлі. Ми створюємо нові можливості співпраці українських та турецьких компаній у цілій низці сфер, усувати перешкоди для розвитку міжнародної співпраці, продовжуємо підтримувати український бізнес”, - запевнив Дмитро Кулеба. 

Мевлют Чавушоглу висловив вдячність українській стороні за підтримку роботи турецьких фірм в Україні та запевнив їх у незмінній підтримці з боку турецького уряду.

У заході взяли участь компанії, які працюють у сферах енергетики, ІТ-послуг, туризму, медичного обслуговування, продовольчого експорту, машинобудування та ін.

У Львові відкриють Почесне консульство Турецької Республіки

7-8 жовтня у Львові працюватимуть міністри закордонних справ України і Туреччини

Розвиток військово-технічного співробітництва з Туреччиною: у Львові обговорили виробництво безпілотників Bayraktar

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу