Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

21:52 21 вересня 2021 р.

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

На чолі з Тарасом Лозинським, заступником начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА, іноземна делегація побувала в кількох громадах регіону.

«Оскільки ми позиціюємо Львівщину як територію здорового та безпечного відпочинку, то акцент у промотурі був на медично-оздоровчому складнику й відвідували ми насамперед інфраструктуру гостинності та медичні центри», - поінформував заступник начальника управління.

Гості відвідали Трускавецьку, Східницьку, Славську та Бібрську громади, поділилися враженнями про мандрівку Львівською областю.

Так, генеральний директор авіакомпанії «Flynas» в Україні та засновник Українсько-арабської компанії (GSA) Джамін Абдулазіз (Саудівська Аравія) був вражений природними властивостями регіону, великою кількістю зелених зон.

«Що головне – у межах 2 годин від аеропорту можна дістатись до Карпат чи Трускавця. Туристи із Саудівської Аравії надають перевагу закладам розміщення вищого сегменту і приємно, що я побачив їх на власні очі й можу бути впевненим, що це також сподобається туристам із моєї країни», - висловив переконання пан Абдулазіз.

Алі Кючук, директор туристичної компанії «Caretta Voyage Tourism» (Туреччина), бачить у Львівщині цікаву дестинацію (туристичну місцину) для гостей зі своєї країни.

«Мене вразила розвинена інфраструктура, цінова політика і головне – природа. Важлива можливість проживання в роздільних садибах – «колибах», – помітив гість із Туреччини. – Це дає можливість почувати себе незалежним від інших та в умовах постковіду значно безпечніше. Наші туристи надають перевагу системі «All inclusive» і якщо Ваші заклади розміщення зможуть запропонувати такі послуги, я готовий попрацювати над розробкою туристичних пакетів мандрівки безпосередньо у Львівську область».

Для узбеків Львівщина, говорить Турдубек Тентімішов, директор туристичної компанії «Target Avia», завжди була в пріоритеті у частині оздоровчого туризму.

«Приємно здивований матеріально-технічною базою та можливостями прийому туристів. Завдяки сучасним підходам до оздоровлення, реабілітації та широкого профілю медичних послуг клієнти з Ташкенту та Самарканду зможуть вже у найближчому майбутньому відвідувати санаторно-курортні комплекси та клініки. Приємно також було зустріти гостей з моєї країни у Трускавці», - відзначив пан Тентімішов.

На Львівщині порахували кількість арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу