Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

21:52 21 вересня 2021 р.

Фото до новини

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

На чолі з Тарасом Лозинським, заступником начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА, іноземна делегація побувала в кількох громадах регіону.

«Оскільки ми позиціюємо Львівщину як територію здорового та безпечного відпочинку, то акцент у промотурі був на медично-оздоровчому складнику й відвідували ми насамперед інфраструктуру гостинності та медичні центри», - поінформував заступник начальника управління.

Гості відвідали Трускавецьку, Східницьку, Славську та Бібрську громади, поділилися враженнями про мандрівку Львівською областю.

Так, генеральний директор авіакомпанії «Flynas» в Україні та засновник Українсько-арабської компанії (GSA) Джамін Абдулазіз (Саудівська Аравія) був вражений природними властивостями регіону, великою кількістю зелених зон.

«Що головне – у межах 2 годин від аеропорту можна дістатись до Карпат чи Трускавця. Туристи із Саудівської Аравії надають перевагу закладам розміщення вищого сегменту і приємно, що я побачив їх на власні очі й можу бути впевненим, що це також сподобається туристам із моєї країни», - висловив переконання пан Абдулазіз.

Алі Кючук, директор туристичної компанії «Caretta Voyage Tourism» (Туреччина), бачить у Львівщині цікаву дестинацію (туристичну місцину) для гостей зі своєї країни.

«Мене вразила розвинена інфраструктура, цінова політика і головне – природа. Важлива можливість проживання в роздільних садибах – «колибах», – помітив гість із Туреччини. – Це дає можливість почувати себе незалежним від інших та в умовах постковіду значно безпечніше. Наші туристи надають перевагу системі «All inclusive» і якщо Ваші заклади розміщення зможуть запропонувати такі послуги, я готовий попрацювати над розробкою туристичних пакетів мандрівки безпосередньо у Львівську область».

Для узбеків Львівщина, говорить Турдубек Тентімішов, директор туристичної компанії «Target Avia», завжди була в пріоритеті у частині оздоровчого туризму.

«Приємно здивований матеріально-технічною базою та можливостями прийому туристів. Завдяки сучасним підходам до оздоровлення, реабілітації та широкого профілю медичних послуг клієнти з Ташкенту та Самарканду зможуть вже у найближчому майбутньому відвідувати санаторно-курортні комплекси та клініки. Приємно також було зустріти гостей з моєї країни у Трускавці», - відзначив пан Тентімішов.

На Львівщині порахували кількість арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини