У Львівській області призначили представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини

14:02 22 березня 2023 р.

Фото до новини

Публічне представлення представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області Тараса Подвірного відбулося у середу, 22 березня, в актовій залі Львівського національного університету.

Про це інформує пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.com.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець презентував присутнім в залі керівникам області, установ, депутатам Львівської обласної ради, представникам громадськості та науковцям основні напрямки діяльності команди правозахисників.

«Україна захищає права усіх своїх громадян. Цим ми відрізняємося від росї. Зараз ми дещо змінюємо формат роботи інституції. Важливо, щоб всі розуміли - уповноважений з прав людини – це парламентський контролер, який спостерігає за усіма галузями нашого суспільства через призму захисту прав людини», - наголосив Дмитро Лубінець.

Тарас Подвірний у своєму виступі наголосив, що основну увагу в роботі скерує на розв'язання проблем військовополонених українців, а також на захист прав дітей, третій напрямок – моніторинг функціонування комунальних закладів та місць несвободи на Львівщині. Він пояснив, що відповідно до українського законодавства, представники уповноваженого з прав людини можуть здійснювати перевірки у місцях несвободи і моніторити умови перебування людей.

Після презентації планів роботи Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та його представник Тарас Подвірний зустрілися з родичами військовополонених та зниклих безвісти мешканців Львівщини.

Найбільший табір для військовополонених на заході України: як перевиховують росіян

Яких російських військовополонених утримують у спецтаборі на заході України

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини