У Берліні намагалися спалити синагогу

14:22 18 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Невідомі кинули в бік синагоги дві пляшки із запальною сумішшю

Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Невідомі вночі напали на одну з єврейських громад Берліна. Синагогу намагалися підпалити коктейлями Молотова. За даними поліції, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Останнім часом у Німеччині щодня відбуваються антиізраїльські інциденти.

Читайте також: У Європі ширяться антисемітські настрої

 

Напад стався після опівночі в берлінському районі Веддінг, населеному переважно мусульманами. Невідомі кинули в бік синагоги дві пляшки із запальною сумішшю, сподіваючись підпалити або підірвати приміщення. Окрім синагоги, у будівлі розташовано кілька інших єврейських закладів, таких як школа та будинок культури.

За словами поліції, напад не вдався, оскільки пляшки із запальною речовиною не потрапили в ціль. Проте правоохоронці наголошують, що інцидент серйозний і слугував не лише «залякуванню» єврейської громади. А не вдався лише через недолугість самих нападників. Кілька днів тому лідер ХАМАС Халед Машаль закликав до глобальної атаки єврейські громади західних країн.

Читайте також: Багато німців симпатизують ХАМАС

Канцлер Олаф Шольц, який відвідав Ізраїль, зізнався, що його налякали мітинги прихильників ХАМАС. Згідно з опитуванням газети Bild, понад 70 відсотків громадян Німеччини підтримують право Ізраїлю на самооборону

Нагадаємо, нещодавно у Берліні будинки, де живуть євреї, позначили зіркою Давида

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів