Терористи збираються прориватися зі Слов'янська на Донеччині в Росію, – Міноборони (відео)

10:46 21 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомляє у вівторок керівник оперативної групи з інформування АТО Владислав Селезньов.

Терористи збираються йти на прорив українсько-російського кордону для виведення своїх сил зі Слов'янська. Про це повідомляє сьогодні, 21 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» керівник оперативної групи з інформування АТО Владислав Селезньов. За його даними, 20 травня в район села Дмитрівка неподалік державного кордону України прибули близько 30 озброєних людей на двох КамАЗах, які організували там два блокпости.

«Згідно отриманої оперативної інформації, готується коридор для виведення основних сил сепаратистів, які зараз знаходяться на території міста Слов'янськ, і вивозу тіл загиблих в ході зіткнень з українськими силовиками бандитів» , – повідомив Селезньов.

Представник Міноборони також зазначає, що сепаратисти готуються використовувати снайперів. За його словами, на верхніх поверхах і дахах багатоквартирних житлових будинків в місті Слов'янськ для них вже підготовлені вогневі точки.

Як інформував «Щоденний Львів», керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомляв 20 травня: «За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», терористичні групи, які діють на Донбасі, готують «коридор» для виведення частини терористичних сил зі Слов'янська на територію Росії. Не виключена також спроба вивезення великої кількості трупів знищених терористів , які в даний час знаходяться в переповненому морзі Слов'янська. Зокрема, «коридор» має бути забезпечений на ділянці держкордону з РФ в районі Дмитрівки Донецької області. В даний час бойовики в терміновому порядку обладнають тут блокпости. Спроби українських прикордонників перешкодити не привели до успіху – зважаючи нерівне співвідношення сил – проти прикордонного наряду чисельністю 5 чол. виступає більше сотні терористів. Без екстреної допомоги з боку сил АТО плани бойовиків зірвати явно не вдасться».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу