Тероргани держвлади переїжджають зі Львова: депутати облради - проти цього

14:59 31 березня 2023 р.

Фото до новини

Депутати Львівської облради звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення зміни місць розташування територіальних органів державної влади.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради, пише Dailylviv.com

«Ми, депутати Львівської обласної ради, вкрай занепокоєні ситуацією, що склалась навколо зміни місцерозташвання територіальних органів державної влади. Як виявилось, територіальні органи міністерств та відомств, структурні утворення інших центральних органів виконавчої влади реорганізовуються та одночасно змінюють своє місцерозташування з міста Львова до інших регіонів нашої держави.

Так, нещодавно Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке з моменту його утворення було розташоване у м. Львові та координувало роботу органів юстиції західних областей, було реорганізовано та змінено місцерозташування до м. Івано-Франківськ. Подібна практика наразі обговорюється і щодо інших відомств та державних органів.

На наше переконання, ініційована урядом реформа структури державного апарату та скорочення чисельності державних службовців є вимогою часу. Однак при функціональному аналізі кожного міністерства чи центрального органу виконавчої влади необхідно враховувати найефективніше місцезнаходження їх структурних підрозділів. Адже саме географічне розташування, якісне транспортне сполучення, доступність та зручність громадян для надання та отримання адміністративних послуг є тими ключовими факторами, які обумовлюють знаходження абсолютної більшості територіальних органів влади у м. Львові.

Російська агресія та повномасштабне вторгнення держави-агресора вкотре продемонстрували, що Львівщина - є тієї тиловою областю, яка не лише зуміла прийняти найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб та релокованого бізнесу, але й створювати найкращі умови для їх інтегрування у мирне життя.

Враховуючи викладене, просимо забезпечити збереження місцезнаходження територіальних органів державної влади у м. Львові під час реформування структури державного апарату», - йдеться у тексті звернення.

Львівська облрада просить парламент прискорити припинення повноважень депутатів від заборонених партій

У Львові облрада обурена тим, що держава управлятиме лісами на землях комунальної власності

Громади Львівщини хочуть самі адмініструвати місцеві податки і збори: облрада звернулася до Києва

Козицький повідомив ціну на газ для двох категорій споживачів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів