Теодор Дяків має дві папки компромату - на Садового і Синютку | Новини Львова

Теодор Дяків має дві папки компромату - на Садового і Синютку

13:11 3 грудня 2019 р.

  • 0

Андрій Садовий є прикладом того, яким не має бути мер будь-якого міста, не лише Львова.

 Так сказав у відеопрограмі “Кому найліпше пасуватиме мантія мера Львова-2020? Неформальна приміряльня" львівянин Теодор Дяків.

- Основна причина цього переконання – в ігноруванні закону, систематичному, цинічному та наполегливому. Вже з першої каденції в 2006 році це стало зрозумілим з того, як формувалися депутатські комісії як призначали їх голів. І це людина, котра уповноважена і зобов’язана забезпечувати дотримання законодавства,- каже Теодор Дяків.

Він пригадав, як був депутатом Львівської міської ради.

- Я мав інформацію про цілу низку афер, які були здійснені з ініціативи Андрія Івановича. Назву лише одну. Мова йде про три гектари парку «Знесіння». Садовий 2 вересня 2006 року виносить проект ухвали про житлову забудову на цій ділянці. Я пишу депутатське звернення, де йдеться про чотири грубих порушення законодавства. Андрій Іванович каже: «Закон законом, проте є здоровий глузд, і він у Львові перемагає», - розповідає Дяків. 

Після цього, за словами Теодора Дяківа, ухвалу виносять на затвердження, за неї голосують. І породжують судові процеси на довгих 12 років. Паркову територію не забудували лише тому, що втрутилася громадськість, а згодом – й правозахисники.

Має претензії Теодор Дяків і до можливого кандидата в міські голови Львова Олега Синютки.

- Голова комісії, заступник мера Львова Олег Синютка оголошує переможницею австрійську фірму «Альпіна». Олег Мацех від Громадського форуму Львова телефонує до звитяжниці, щоб привітати. Натомість довідується, що ця фірма в конкурсі участі… не брала. Один цей факт викреслює людину з політики в нормальній європейській країні,- згадує Теодор Дяків.

За його словами, таких фактів щодо пана Синютки відомо ще декілька.

- Коли Саакашвілі погодився піти губернатором на Одещину, я викреслив його зі списку політиків. Чому? Якщо політик його масштабу не розуміє, що область перебуває в системі політичної влади України, то навести там порядок нереально. Те ж саме, коли мова заходить про нардепів восьмого скликання Дмитра Добродомова або Оксану Юринець. Нагадаю, що вони обіцяли поширювати потребу зміни політичної ситуації. Але за всю свою депутатську каденцію навіть слова про це не сказали, - зауважив Теодор Дяків.

Теодор Дяків назвав критерії, яким би мав відповідати міський голова Львова. По-перше, це – людина, яка готова на жертовність. По-друге, цілковито фінансово забезпечена. У неї має бути розуміння ситуації в місті і того, що не вдасться суттєво поліпшити її в межах сьогоднішньої московсько-радянської політичної системи.

Екссекретар міськради Зеновій Сірик, який взяв участь у відеопрограмі, прокоментував обіцянку одного з потенційних кандидатів у міські голови Львова про безкоштовний громадський транспорт.  

Нагадаємо, Львову порадили міського голову аля-Кернес.

Партнери програми, які забезпечили реквізит у кадрі – «Світ кави», «Легіон трейд»  (вода «Трускавецька»), «Резон» (керамічні вироби).


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:19 11 липня 2020 р.

ЄС залишає Україні безвізовий режим

Надалі зменшується кількість українських громадян, які звертаються до компетентних органів держав-членів ЄС із проханням про надання притулку.

Рубрика: Політика

14:10 11 липня 2020 р.

На Львівщині міськрада заборонила спорудження храму Російської православної церкви

У Золочеві – районному центрі Львівщини – група мешканців намагається незаконно спорудити храм так званої Української православної церкви Московського патріархату - насправді РПЦ. З цього приводу депутати терміново зібралися на позачергову сесію міської ради.

Рубрика: Політика

23:25 10 липня 2020 р.

У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Рубрика: Політика

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика