Безкоштовний громадський транспорт – це, коли в одному місці візьмуть, а в інше перекладуть, – екссекретар

10:17 3 грудня 2019 р.

  • 0

Так 2 грудня у відеопрограмі «Кому найліпше пасуватиме мантія мера Львова-2020? Неформальна приміряльня» сказав Зеновій Сірик, секретар Львівської міськради 2002-2006 років. Це була його реакція на обіцянку про безкоштовний громадський транспорт одного з потенційних кандидатів у міські голови Львова.

- Прикро, та у нас перемагає не достойний, а той, хто вміє перемагати. Коли говорити про конкурентів Андрія Садового, то, як вважають окремі виборці, більшість із них взагалі обирати не можна. Наразі маємо прикрий досвід того, що кухарка почала керувати державою. Ось невеличкий приклад. Дорогою іду і читаю на білборді потенційного кандидата обіцянку зробити громадський транспорт безкоштовним. Це означає, що в одному місці візьмуть, а в інше перекладуть, - вважає Зеновій Сірик.  

Майбутні вибори міського голови, на думку пана Зеновія, мало чим відрізняться від попередніх.

 Попри це, є п’ять критеріїв, за якими має бути оцінений будь-який кандидат у мери. На першому місті – професійність, оскільки керувати мільйонним містом з його транспортною мережею, інфраструктурою, житлово-комунальним господарством та іншим вкрай складно. Другий критерій – порядність, вміння чути і розуміти людей.  Третє – здатність бути політиком, уміння домовлятись. Львів «вплетений» у систему українського законодавства, в систему політичної влади. Звідси – четвертий аспект: знаходити спільну мову з Києвом, оскільки від столиці залежить фінансування міста. На п’ятій позиції – вміння комунікувати та переконувати.

 - Як не дивно, Олег Синютка за цими показниками серед можливих кандидатур на першому місці. Однак, якщо би довелося когось запросити на посаду мера, то це - Олеся Дацко. Вона хороший господарник, знається на проблемах Львова. Та й гарну команду може швидко зібрати, - переконаний Зеновій Сірик.

Нагадаємо, Львову порадили міського голову аля-Кернес.

Також у відеопрограмі львів'янин Теодор Дяків повідомив, що має дві папки компромату на Садового і Синютку.

 

Партнери програми, які забезпечили реквізит – «Світ кави», «Легіон трейд»  (вода «Трускавецька»), «Резон» (керамічні вироби).

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 6 квітня 2020 р.

Львів і Краматорськ коригуватимуть закон про медіа

8 квітня під час відеомосту Львів-Краматорськ журналісти сходу і заходу України обговорять плюси і мінуси законопроєкту “Про медіа” №2693 та внесуть свої правки в цей документ.

Рубрика: Політика

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

Останні новини

Львів’яни збиратимуть благодійний Великодний кошик для літніх і бідних людей

З 6 квітня громадський транспорт Львова працює в режимі спецперевезень

У Львові дозволили медичну практику

У Львові заборонили перебувати в громадських місцях без маски

У Львові всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу