Силовиків відправляють зі Львова до Києва у цивільному?

12:36 20 січня 2014 р.

З їхніх автобусів знімають сині міліцейські таблички і міняють на білі.

Громадський активіст і політолог Софія Федина повідомляє сьогодні, 20 січня, на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook», що, за підтвердженою інформацією, біля МРЕВ ДАІ на вулиці Конюшинній з міліцейських автобусів знімають сині таблички і міняють на білі. Зараз номери закриті чорними кульками! Два автобуси Богдан – білий і жовтий, і пазік. «Мають їхати на кінець Городоцької – додає Федина. – Кажуть, що беркутів маю забирати у цивільному з хат. Тушканчики виходять із частин поодинці в цивільному, з сумочками. А потім, очевидно, посідають в автобуси десь на нейтральній території. Один такий автобус ми знайшли на Науковій, але ще один утік».

Прес-служба Львівського Євромайдану також інформує на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook», що солдати внутрішніх військ у цивільному по одному виходять за межі військової частини.

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові всю ніч тримали в облозі «Беркут» і ВВ, яких блокували близько тисячі автівок, львів’ян закликають долучатися до блокування військових частин.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу