Сьогодні у Львові презентують воєнну карту України

10:19 14 травня 2022 р.

Фото до новини

Велетенська карта України із закривавленими дитячими іграшками, зруйнованими будинками, колючим дротом та колосками пшениці, які проростають крізь спалену російськими окупантами землю.

Таку інсталяцію створили  в межах мистецького проєкту «Крики душ». У Львові її презентують завтра, 14 травня, о 15:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку, інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com. 

Авторкою артоб’єкта є львів’янка Уляна Дацишин. Ідея інсталяції, зізнається, зародилась із початком повномасштабної російсько-української війни. Спершу, за співпраці з благодійним фондом «IT TROOPS», підтримки посла України та представників ООН, її презентували в Женеві, тепер – у рідному Львові.

«Я переконана, що наш проєкт побуває ще у багатьох країнах. Через нього я хочу показати світові, до чого призвела політика умиротворення агресора, політика поступок та кулуарних домовленостей, коли в обмін на енергоресурси та прибутки європейські політики закривали очі на вбивства українців. На вбивства дітей, зґвалтування жінок та варварське руйнування цілих міст. Пригадайте скільки часу українці просили, щоб світ закрив небо над нашою країною, але цього не зробили досі. Переконана, що саме брак вольових рішень і призвів до тієї катастрофи, яку ми маємо зараз», – говорить Уляна Дацишин.

У Львові презентували найбільшу «смачну» карту області

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

У Львові презентували е-карти дитячих і спортивних майданчиків міста (відео, оновлено)

У Львівській ОДА презентували інтерактивну карту будівельних робіт

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Екологічний стан річок можна перевірити на інтерактивній карті

На Львівщині розробили інтерактивну карту спортивних споруд

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів