У Львові презентували е-карти дитячих і спортивних майданчиків міста (відео, оновлено)

23:05 17 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер повідомив: «Мама, будучи на дитячому майданчику, може через свій гаджет зайти на електронну карту і залишити адміністратору повідомлення, що на майданчику є ті чи інші поламки».

У Львові презентували електронну карту дитячих майданчиків. Проект придумала та розробила громадська організація «Батьки в дії» спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту ЛМР в рамках кампанії «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей». 

Ідея виникла у кількох львівських мам, які щодня гуляючи на дитячих майданчиках, зрозуміли, що догляд за майданчиками відбувається незадовільно, а куди надсилати скаргу батьки не знають, і на звернення тих, хто пробував скаржитись, часто ніхто не реагував. олова ГО «Батьки в дії» і депутат ЛМР Юлія Гвоздович розповіла: «Ця карта повинна стати сучасним рішенням для батьків, які хочуть ознайомитися зі станом певних дитячих майданчиків, повідомити про поломки на території майданчику, а також знайти місце, де можна погуляти із дитиною».

Знайти карту можна на офіційній сторінці кампанії «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей». Вона працюватиме за наступним алгоритмом: «У рубриці «Повідомити про проблему» можна залишити свої контактні дані та інформацію про стан майданчика. При бажанні автор може також долучити фото. Скарга надходить до адміністратора ГО «Батьки в дії», який формує запит до управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР, а також до відповідного балансоутримувача. За станом розгляду запита автор може спостерігати також онлайн на цьому ж сайті».

На думку начальника управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимира Шнайдера, е-карта майданчиків стане важливим механізмом спільної комунікації для молодих батьків та міських посадовців. «За допомогою е-карти ми матимемо можливість швидше реагувати на проблеми, які виникають на майданчиках та оперативно їх усувати. Загалом е-карта має стати зручним інструментом для мешканців», – додав Шнайдер.

За останніми підрахунками, зараз на території Львова є близько 500 дитячо-спортивних майданчиків різного стану. Про це повідомили сьогодні, 17 червня, на сайті «Громадського телебачення». Натомість у прес-службі міськради, де також розповіли в п'ятницю:

«Відбулася презентація е-карти дитячих та спортивних майданчиків Львова. Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради спільно з ГО «Батьки в дії» та активними батьками Львова працює над кампанією «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей». «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей» – це громадська ініціатива створена для обміну думок і об’єднання зусиль активних батьків, які хочуть покращити умови в місті, пов’язані з народженням та вихованням діток.

У рамках ініціативи було створено е-карту дитячих та спортивних майданчиків. Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер зазначив: «Електронна карта дитячих та спортивних майданчиків стане важливим механізмом спільної комунікації для молодих батьків та міських посадовців. За допомогою е-карти ми матимемо можливість швидше реагувати на проблеми, які виникають на майданчиках та оперативно їх усувати. Загалом е-карта має стати зручним інструментом для мешканців».

Своєю чергою, депутат Львівської міської ради й голова ГО «Батьки в дії» Юля Гвоздович розповіла: «Карта дитячих майданчиків» на платформі www.childfriendly.lviv.ua  — це проект, який придумала та розробила ГО «Батьки в дії» спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту ЛМР. Ідея виникла у кількох львівських мам, які щодня гуляючи на дитячих майданчиках, зрозуміли, що догляд за майданчиками відбувається незадовільно, а куди надсилати скаргу батьки не знають, і на звернення тих, хто пробував скаржитись, часто ніхто не реагував. Ця карта повинна стати сучасним рішенням для батьків, які хочуть ознайомитися зі станом певних дитячих майданчиків, повідомити про поломки на території майданчику, а також знайти місце, де можна погуляти із дитиною». 

Володимир Шнайдер додав: «Власне, на території Львова є близько 500 дитячо-спортивних майданчиків різного стану. Дуже класно, що молоді батьки об’єдналися і виникла ідея створення електронного інструменту, коли мама, будучи на дитячому майданчику, може через свій гаджет зайти на електронну карту і залишити адміністратору повідомлення, що на майданчику є ті чи інші поламки. І це звернення потрапляє на розгляд районної адміністрації, і далі перебуває у стадії усунення».

Натомість активіст ГО «Батьки в дії» Мар’яна Кузько повідомила: «Наразі важко говорити скільки часу займе ремонт майданчика, оскільки він може потребувати різної суми бюджетних коштів. Але ми надіємось на підтримку Львівської міської ради та райадміністрацій щодо вчасного реагування на запити батьків». 

Як працюватиме карта:

1. У рубриці «Повідомити про проблему» залишити свої контактні дані та інформацію про стан майданчика. При бажанні автор може прикріпити фото.

2. Скарга надходить до адміністратора ГО «Батьки в дії», який формує запит до управління сім’ї, молоді та спорту, а також до відповідного балансоутримувача.

3. За станом розгляду запита автор може спостерігати також он-лайн на цьому ж сайті».

dailylviv.com

До теми

15:39 25 травня 2022 р.

Укрзалізниця поліпшила повернення додому з Польщі

Вже з 12 червня час відправлення Інтерсіті+ 706 з Перемишля зміщується на 10:15 (замість 08:00), що дасть можливість зручної пересадки з польського Інтерсіті 83173 Вроцлав-Перемишль.

Рубрика: Ситуації

13:16 25 травня 2022 р.

ЛМР просить мешканців утилізовувати органіку без пакетів та залишків іншого сміття

У Львівському комунальному підприємстві «Зелене місто» нагадали, які органічні відходи можна викидати у спеціальні контейнери задля їх подальшої переробки, а також наголосили, що органіку необхідно утилізовувати без пакетів та залишків іншого сміття.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу