Слуга народу захотів перерахувати голоси на виборах Львівської міськради

17:52 8 листопада 2020 р.

У Львівський окружний адміністративний суд було подано позов із вимогою скасувати рішення Львівської територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів до Львівської міської ради та зобов’язати комісію провести перерахунок голосів.

Про це повідомили у Львівській організації партії "Європейська солідарність", яка -  проти такого перегляду результатів виборів до ЛМР.

DailyLviv подає заяву Львівської організації партії "Європейська Солідарність", яку сьогодні поширило Еспресо.TV:

"З моменту оголошення результатів виборів до Львівської міської ради влада Зеленського ніяк не може змиритись з поразкою "Слуг народу", які не отримали мандатів у Львівській міській раді.

Черговий крок, яким намагаються змінити волевиявлення львів’ян – спроба оскаржити вибори в суді. Зокрема, у Львівський окружний адміністративний суд було подано позов із вимогою скасувати рішення Львівської територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів до Львівської міської ради та зобов’язати комісію провести перерахунок голосів. Судове засідання відбудеться 8 листопада в неділю.

"Слуги народу" на цих виборах не отримали достатньої кількості голосів, щоб мати своє представництво у Львівській міській раді. Львів’яни дали чітку і однозначну оцінку діяльності «зеленої» влади. Тому спроби оскаржити вибори в суді ми розцінюємо як свідому політку влади по дестабілізації ситуації в місті та помсту львів’янам за їхню позицію.

Партія "Європейська Солідарність" застерігає «зелену»владу від спроби скасувати результати виборів до міськради Львова. Ми готові до відстоювання позиції львів’ян судах і захисту волевиявлення мешканців міста. Часи фальсифікацій та судового блокування результатів виборів давно минули і ми не дозволимо їх повернути жодній владі.

Наполегливо закликаємо владу поважати вибір львів’ян і не провокувати напругу та протистояння".

Голова Львівської обласної ТВК звернувся у поліцію щодо роботи Львівської міської територіальної виборчої комісії

Коаліційні перемовини у ЛМР: хто - з ким

Створено портрет нового депутата Львівської міської ради

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу