Розмежувальні лінії на Донбасі проведуть тільки після встановлення режиму припинення вогню, – РНБОУ (відео)

14:20 12 жовтня 2014 р.


Фото: «Коммерсантъ»

Заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Польовий повідомив у неділю: «Зараз на сході України працює спеціальна моніторингова місія ОБСЄ і контактна група для спостереження за режимом припинення вогню і проведення розмежувальної лінії. Зараз відбуваються постійні консультації у складі спільної комісії за участі російських та українських військових».

Українські та російські військові з залученням бойовиків ведуть консультації для встановлення режиму припинення вогню на Донбасі. Про це повідомив сьогодні, 12 жовтня, у ході брифінгу заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Володимир Польовий.

«Зараз на сході України працює спеціальна моніторингова місія ОБСЄ і контактна група для спостереження за режимом припинення вогню і проведення розмежувальної лінії. Зараз відбуваються постійні консультації у складі спільної комісії за участі російських та українських військових», – зазначив він, коментуючи питання про розмежування території та роботу контактної групи в зоні АТО.

Також Польовий зазначив, що до цієї роботи також залучаються представники ДНР та ЛНР. «Основна мета цих комісій – встановлення режиму припинення вогню. Після цього настане наступний етап – проведення розмежувальних ліній», – додав речник РНБО, повідомлення якого пернедає в неділю інтернет-видання «Українська правда».

Як інформував «Щоденний Львів», очільник Донеччини Олександр Кіхтенко повідомив, що Україна, «ДНР» і «ЛНР» ще не прийняли рішення стосовно обміну територіями на Донбасі, а прес-офіцер керівництва антитерористичною операцією Владислав Селезньов заявив наприкінці суботи: «Інформація щодо узгодженого розмежування сторін є передчасною та такою, що не відповідає дійсності. Документ не може вважатися підписаним, доки до нього висловлюються «особливі позиції».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу