Росія готується переламати ситуацію на фронті та взяти ініціативу в свої руки

14:58 28 листопада 2022 р.

Фото до новини

Це відбудеться лише тоді, коли Росія належним чином озброїть і навчить новостворені підрозділи.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Росія продовжує обстріли критичної інфраструктури та цивільних об’єктів в Україні. На думку експертів, така тактика пов’язана з неможливістю досягти успіху на фронті та покликана зломити український дух, а також призвести до гуманітарної кризи, пов’язаної з новою хвилею міграції.

Як зазначив д-р Войцех Лоренц з Польського інституту міжнародних справ, майбутня зима буде вирішальною для ситуації на фронті. Хоча кожні кілька днів на Україну регулярно падають десятки ракет, російські запаси, схоже, не закінчуються. Росія ставить все на одну карту і хоче змусити Україну піти на поступки, — вважає доктор Лоренц.

«Кілька тижнів тому були оцінки, що запаси ракет, особливо високоточних, вичерпуються. Однак Росія продовжує демонструвати, що вона здатна обстрілювати критичну інфраструктуру. Ця здатність значно покращилася, зокрема, завдяки підтримці Ірану та їхнім дронам», — сказав доктор Войцех Лоренц.

Експерт підкреслив, що зараз Росія може готуватися до чергової спроби переламати ситуацію на фронті та взяти ініціативу в свої руки. Однак така атака відбудеться лише тоді, коли Росія належним чином озброїть і навчить новостворені підрозділи.

«З точки зору Росії, необхідно показати, що Росія може переломити хід цієї війни і завдати шкоди не тільки цивільній інфраструктурі, а й Збройним силам України, тому я очікую, що вона підготує такий контрнаступ. Мусимо рахуватись із такою можливістю попри те, що час грає проти росії, адже та щораз більше ізольована на міжнародній арені», — ​​сказав доктор Войцех Лоренц.

Разом із тим, як пишуть аналітики Defense Express, ймовірність того, що Китай почав продавати росії озброєння, надзвичайно висока. Російські вантажні Руслани літають по кілька разів на тиждень до Китаю у міста, де розташовані підрозділи оборонних гігантів.

Росія вже випустила по Україні понад 4700 ракет – Зеленський

З 29 об'єктів в Україні сім не було вражено, як це планувало міноборони, - Путін

Ріші Сунак розмістив відео на підтримку України

Керівники МЗС семи країн прибули до Києва

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини