Росія чекає на «оформлення в якомусь вигляді» терористичних псевдореспублік, – експерт (відео)

21:39 19 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Такі оперативні дані спільноти «Інформаційний Спротив» оприлюднив у понеділок її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень і Дмитро Тимчук.

Агенція «Укрінформ» розповідає сьогодні, 19 травня, в повідоиленні «Росія намагається створити в Україні некерований хаос, – Тимчук»:

«Росія намагається створити в Україні некерований хаос, намагаючись зірвати президентські вибори 25 травня і дестабілізувати загальну ситуацію.

Про це у понеділок на брифінгу в Києві заявив координатор групи «Інформаційний опір» (ІС) Дмитро Тимчук.

«Ми розуміємо задум Москви: щоб виникав, якщо раніше керований хаос, то зараз некерований хаос. У Москви зараз одна мета – зрив виборів, дестабілізація ситуації в регіоні», – сказав він.

Координатор «ІС» переконаний, що Росія зараз хоче, щоб псевдодержавні структури, які створюються при «народних республіках», «оформилися в якомусь вигляді». «А потім вже Москва з ними розмовлятиме тому, що вони все одно нікуди не дінуться. Вони все одно на колінах приповзуть до Путіна, вони без його підтримки ніхто, і місяця не проіснують», – додав Тимчук.

За його словами, зараз російські спецслужби продовжують проводити «ротацію» по зміні кадрових спецпризначенців в Україні на найманців. При цьому вербування таких добровольців з досвідом бойових дій здійснюється прямо через військкомати.

«Викликають на співбесіди. Допустимо, ви служили в спецназі. Грубо кажучи, за контрактом п'ять років відслужили і пішли собі на цивілку. До вас з військкомату повістка: прийти просто на співбесіду. А там сидить представник ГРУ, тобто фактично структури, де ви служили, і пропонує: ось є такий варіант за гроші відправитися туди-то», – пояснив кореспондентові Укрінформу координатор ІС нюанси «ротації».

Такою «ротацією» Кремль намагається забезпечити неможливість прямої ідентифікації бойовиків на сході України як військовослужбовців діючої російської армії. «І претензії до Росії юридичні пред'явити важко», – пояснив Тимчук.

Таким чином, як вважають в «Інформаційному Спротиві», владі Росії, найімовірніше, вирішили поки що відкласти свою «миротворчу» операцію в Україні. Хоча ймовірність вторгнення все-таки залишиться, доки є російські війська на кордоні, додає Тимчук.

«Вони (російські спецслужби. – Ред.) припиняють координацію своїх дій, тому що вони все одно не можуть забезпечити скоординовані дії з усього Донбасу. Ситуація пускається на самоплив. Разом з тим, місцеві сепаратисти продовжують отримувати підтримку зброєю і фінансування, але вже без жорсткої координації та управління», – заявив він.

З іншого боку, така позиція Москви створює певну паніку у лавах сепаратистів. «Вони розуміють, що Росія пустила їх у вільне плавання і вже так жорстко не координує. Вони вчора ще відчували тверде плече Москви, а зараз це плече обережно відсунулося в бік, і там виявилася порожнеча», – впевнений Тимчук».

Як інформував «Щоденний Львів», Дмитро Тимчук повідомив також у понеділок, що в терористів на сході України – паніка через гостру нестачу кадрів, що вони спантеличені відкладенням вторгнення військ Росії в Україну, й що Путін відкликає з України спецппризначенців ГРУ й замінює їх найманцями, тим часом голова Донеччини зауважив спад у ній сепаратизму.


Відео: «Інформаційний Спротив»

dailylviv.com

До теми

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у змові при фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

14:56 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині передають виборчу документацію: вивезення печаток з дільниць, переписування протоколів у ТВК та машинах (відео)

ГМ "ОПОРА" фіксує випадки спроб заповнювати виборчу документацію безпосередньо в приміщеннях ТВК, у машині біля будівель, де розташовані ТВК, а також - наявність у представників комісій печаток ДВК, що є порушенням встановленої законодавством процедури.

Рубрика: Політика

12:39 28 жовтня 2020 р.

Старші виборці і молодь: якою була пропорція голосів на місцевих виборах

У день виборів (25 жовтня) більш активними на місцевих виборах 2020 були старші виборці – 56% з тих, хто прийшли на вибори, були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу