Роман Гапачило став позаштатним радником міського голови Львова: чим займатиметься

12:43 29 березня 2023 р.

Фото до новини

Роман Гапачило, який є почесним президентом хокейної команди «Галицькі Леви» (Львів-Новояворівськ), став позаштатним радником міського голови Львова з питань спортивної інфраструктури.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Він займатиметься розбудовою напрямку Unbroken-спорт, щоб ветерани війни могли реалізовувати себе у спорті.

 «Активно розвиваючи екосистему людяності НЕЗЛАМНІ, ми заглиблюємось у все нові площини. Зараз розпрацьовуємо напрямок Unbroken-спорт. Хлопці повертаються з війни, багато з них мають поранення, ампутовані кінцівки. Протезування і реабілітація – це добре, але також важливо, щоб люди мали можливість фізично тримати себе в тонусі. Тож я попросив Романа Гапачила бути позаштатним радником міського голови з питань спортивної інфраструктури. Він повинен залучати до Unbroken-спорт лідерів думок, талановитих людей, щоб зробити для українців якнайбільше», – сказав Андрій Садовий.

За словами Романа Гапачила, у першу чергу він працюватиме над розвитком проєкту льодової арени.

«Я радий приєднатися до команди міста і реалізувати проєкт льодової арени, де хлопці і дівчата зможуть займатися sledge (хокей на візках). Sledge – це не тільки спорт, який дає можливість для людей, які втратили кінцівки, віднайти себе у цій грі, а також й спільнота ветеранів війни по всьому світу. Тому так важливо збудувати у Львові арену, яка зможе приймати змагання у цьому виді спорту та сформувати команди спортсменів, які можуть стати ядром для збірної на Паралімпіаді. Вірю, що разом з Львівською міською радою та Unbroken ми зможемо це зробити і таким чином дали можливість людям, які втратили кінцівки, реалізувати себе в спорті», – наголосив Роман Гапачило.

Сьогодні у Львові Роман Гапачило буде презентувати Бандеромобіль (відео)

Управління персоналом ЛМР очолила ексдиректорка з персоналу Асканія Груп, Агромат, Леруа Мерлен, Молокія

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини