«Регіони» провалили все, що можна провалити з «питання Тимошенко», – «ICTV»

11:32 21 листопада 2013 р.


Фото: iPress.ua

Верховна Рада не підтримала жодного зі семи проектів щодо лікування ув'язнених за кордоном.

Як повідомляє сьогодні, 21 листопада, телевізійний канал «ICTV», Верховна Рада не підтримала жодного з семи проектів щодо лікування ув'язнених за кордоном. Спочатку парламент провалив проект Анжеліки Лабунської щодо лікування ув'язнених за кордоном – за його прийняття за основу проголосували лише 194 депутати, тобто забракло ще 32.

Своєю чергою, 192 голосами провладна більшість провалила проект Арсенія Яценюка та інших лідерів опозиції щодо амністії Тимошенко.А 195 голосами провладна більшість провалила проект Сергія Міщенка щодо лікування за кордоном і не прийняла його за основу.

Наступним ВР голосували проект Володимира Купчака, яким він повністю скопіював відкликаний Яценюком законопроект. Однак «за» нього проголосували тільки 193 депутати. 

Відмовилась Верховна Рада підтримати за основу й проект Олега Ляшка про амністію Юлії Тимошенко. «За» нього проголосували лише 190 депутатів

Як інформує сьогодні, 21 листопада, «Українська правда», «регіонала» Ганна Герман заявила від імені своєї фракції, що робоча група з підготовки проект закону щодо лікування ув'язнених за кордоном має продовжити свою роботу.

Як інформував «Щоденний Львів», неназване джерело газети «Вести» сказало цьому виданню, що «регіонали» отримали вказівки не підтримувати жоден із чотирьох законопроектів, які стосуються лікування ув'язнених за кордоном – хоч представники моніторингової місії Європарламенту Пет Кокс та Алєксандр Кваснєвський повідомили, що влада пообіцяла їм вирішити «питання Тимошенко» до 19 листопада.

dailylviv.com

До теми

13:51 17 вересня 2021 р.

Слуг народу на Львівщині профінансував на місцевих виборах лише Зіновій Козицький, - Чесно

Партія "Слуга народу” витратила на вибори до Львівської міської та обласної рад удвічі менше за "Самопоміч" і " Європейську солідарність" - 7,5 мільйона гривень - третій результат. “Самопоміч” та “Європейська солідарність” офіційно вклали у вибори 15,5 та 16,2 мільйона гривень відповідно.

Рубрика: Політика

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу