Путін заявив, що санкції Заходу не змусять Росію піти на поступки (відео)

19:30 24 жовтня 2014 р.


Фото: durdom.in.ua

Президент РФ заявив у п’ятницю, що вона «не робитиме нічого, чого б хотілося» її «партнерам».

Президент Росії Путін заявив сьогодні, 24 жовтня, учасникам міжнародного дискусійного клубу «Валдай»: «Під тиском санкцій ніхто ніколи, навіть малі країни, рішення не приймає. А вже така країна, як Росія, точно не робитиме нічого, чого б хотілося тим нашим партнерам, які намагаються на Росію тиснути. Такий підхід абсолютно контрпродуктивний і не веде до рішення проблем».

Телеканал «Еспресо.TV», який цитує сьогодні, 24 жовтня, президента Росії з посиланням на на інтернет-видання «Газета.ру», додає: «Раніше Путін заявляв, що обмеження через військову агресію Москви «створюють для Росії додатковий стимул добиватися результатів». Нагадаємо, що на тлі введення Заходом санкцій проти Росії через військову агресію РФ в Україні рубль почав падати, в результаті чого досяг мінімальної позначки».

Як інформував «Щоденний Львів», Путін лякає війною або локальними конфліктами – якщо не врахують інтереси Росії в Україні, а також зажадав, щоб Україна зреклася аеропорту Донецька, бо, за його словами, «в ополченців там сім'ї проживають», окрім того, продовжує абсурдно проголошувати частину українських земель російськими.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу