Путін заявив, що санкції Заходу не змусять Росію піти на поступки (відео)

19:30 24 жовтня 2014 р.


Фото: durdom.in.ua

Президент РФ заявив у п’ятницю, що вона «не робитиме нічого, чого б хотілося» її «партнерам».

Президент Росії Путін заявив сьогодні, 24 жовтня, учасникам міжнародного дискусійного клубу «Валдай»: «Під тиском санкцій ніхто ніколи, навіть малі країни, рішення не приймає. А вже така країна, як Росія, точно не робитиме нічого, чого б хотілося тим нашим партнерам, які намагаються на Росію тиснути. Такий підхід абсолютно контрпродуктивний і не веде до рішення проблем».

Телеканал «Еспресо.TV», який цитує сьогодні, 24 жовтня, президента Росії з посиланням на на інтернет-видання «Газета.ру», додає: «Раніше Путін заявляв, що обмеження через військову агресію Москви «створюють для Росії додатковий стимул добиватися результатів». Нагадаємо, що на тлі введення Заходом санкцій проти Росії через військову агресію РФ в Україні рубль почав падати, в результаті чого досяг мінімальної позначки».

Як інформував «Щоденний Львів», Путін лякає війною або локальними конфліктами – якщо не врахують інтереси Росії в Україні, а також зажадав, щоб Україна зреклася аеропорту Донецька, бо, за його словами, «в ополченців там сім'ї проживають», окрім того, продовжує абсурдно проголошувати частину українських земель російськими.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу