Путін став найголовнішим терористом у світі

18:24 10 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Вбивати, катувати за будь-яку ціну - це мета Путіна.

Росія стала терористичною країною: ракети в український вуличний рух у години пік, ракети в дитячі майданчики, ракети у потяги з пасажирами, котрі їдуть на роботу — по всій Україні. Росіянам легше вбивати людей, які ходять на роботу, і дітей, ніж утримувати захоплені території, - пише портал німецького видання Bild, інформує Dailylviv.com.

Агресор «може досягти все менше і менше військовими засобами», зазначає головний редактор Bild Йоганнес Бойе в коментарі в понеділок. «Українська армія хоробро воює і відкидає росіян. У такій ситуації росіянам легше вбивати людей, котрі їдуть на роботу і дітей, аніж утримувати захоплені території», — пише він.

«Путін став найсильнішим терористом у світі: вбивати, катувати, вбивати за будь-яку ціну. Це його мета», — відзначає Бойе.

Але "перед ним уже не Анґела Меркель, яка дозволила ошукати себе і дотепер робить ставку на "включення Росії", — наголошує Bild. 

«Нова політична Європа тільки зароджується: на чолі з молодим прем’єр-міністром Фінляндії Санною Марін, прем’єр-міністром Естонії Каєю Каллас, поляками, які задають тон проти Росії з відвагою та силою, і британцями, які покинули ЄС, але попри це допомагають Україні військово більше, ніж будь-яка інша європейська країна».

Путін не візьме Мєдвєдєва у бункер у разі ядерної атаки: кого сховає

Путін взяв керівництво військовими діями в Україні на себе

Путін не розраховує на ЗС Росії: на кого зробив ставку

Путін став головним маргіналом росії: половина опитаних - проти нього

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів