Путін дав команду Шойгу задіяти у війні проти України неповнолітніх – документ

13:31 20 березня 2022 р.

Фото до новини

Через брак живої сили для поповнення лав окупаційної армії керівництво Кремля розглядає можливість залучення до бойових дій неповнолітніх громадян РФ.

Відповідний наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху «Юнармія» до проведення спеціальної операції на території України» підписано міністром оборони РФ Шойгу. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони Українипише Dailylviv.com.

В наказі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву у віці 17-18 років для залучення до бойових дій у складі окупаційної армії. Вище воєнне керівництво РФ має надати пропозиції стосовно проведення підготовки зазначеного особового складу в найкоротші терміни. Контроль за виконанням наказу покладено на начальника головного військово-політичного управління ЗС РФ Геннадія Жидко.

«Юнармія» - російська дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони РФ. Вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді. Членами організації стають діти з 8 років.

Аналогічні дії проводилися військовим керівництвом нацистської Німеччини під час Другої світової війни. З 1943 року учні старших класів в підрозділах «Гітлер’югенду» залучалися до служби в зенітно-артилерійських частинах. А з вересня 1944 по січень 1945 року на службу в гітлерівську армію було залучено 150 000 неповнолітніх дівчат.

Забирають в армію 65-річних: РФ підняла граничний вік мобілізованих на окупованій території

Російський офіцер має жити та померти без імені заради Путіна

Путіна за злочини в Україні повинен судити спеціальний міжнародний трибунал, - петиція

Світ зібрав уже 800 тис підписів під петицією за новий Нюрнберг над Путіним. Потрібно ще 200

Ви надто божевільні для нас: Північна Корея відмовила Путіну в допомозі

Росія не виконує рішення Міжнародного Суду ООН про припинення війни в Україні

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок: російська еліта розглядає можливість відсторонення Путіна

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів